Vaše koupelna pod palcem s aplikací Geberit Home

Jednotka odsávání zápachu integrovaná přímo do WC keramiky je vynikajícím prvkem, protože odsává nepříjemný zápach přímo ze zdroje: z keramické mísy. Přesně to dělá jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh. Jakmile je vzduch ve filtru pročištěný, vrací ho zpět o místnosti. Technologie a filtr jsou skryté za ovládacím tlačítkem splachování, takže neruší vzhled koupelny. K dispozici je také varianta s orientačním světlem, které vás navede k toaletě i v noci.

Abyste nezapomněli vyměnit filtr nebo aby byla intenzita odsávání vzduchu na požadované úrovni, můžete pomocí aplikace Geberit Home kompletně ovládat jednotku na odsávání zápachu ze svého chytrého telefonu. Je orientační světlo příliš slabé? Žádný problém - stačí otevřít aplikaci Geberit Home a nastavit světlo na požadovanou intenzitu.

Zní to příliš technicky? Nebojte se, není. Podívejte se na naše video a zjistěte, jak aplikace funguje.

Aplikace Geberit Home je k dispozici pro chytré telefony se systémem iOS i Android:

Geberit Home App v Apple App Store
Geberit Home v Google Play Store

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.