Přizpůsobenýdesign

Tlačítko Geberit Sigma50 se vyznačuje propracovaným designem a jeho štíhlé kovové ovládací prvky dodávají celému tlačítku elegantní vzhled. Ovládací tlačítka by měla plynule zapadnout do seignu koupelny - proto jsou tlačítka Sigma dostupná v široké škále materiálů, tvarů a barev.

Ovládací tlačítka

Přizpůsobte si tlačítko podle své představy

Nejde o ledajakou koupelnu, jde o vaši koupelnu. Vyberte si to pravé splachování pro toaletu, které vaší koupelně dodá jemnou eleganci a bude vás rozmazlovat svými pohodlnými funkcemi. Protože Geberit kombinuje elegantní design s praktickými funkcemi.

Ty správné materiály nejsou jen módním trendem, je to také velký trend v koupelnách. Od dlaždiček přes sanitární keramiku a umyvadlové baterie až po ovládací tlačítko - vše se dá sladit. Neexistuje téměř žádné omezení, pokud jde o přizpůsobení tlačítek na splachování toalet. Dokonce můžete použít i fotografie, vzory, výroky a motivy uměleckých děl.

Koupelnové výrobky s funkčním designem

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.