Závěsná WC To podstatné v centru pozornosti

Závěsné WC zajistí harmonický vzhled v koupelně

Závěsné WC dodává koupelnám i toaletám pro hosty elegantní a atraktivní vzhled.

Harmonické sladění

Instalace závěsného WC znamená, že nádržka je skrytá za stěnou a na vás působí pouze design samotné toalety a ovládacího tlačítka. Produktové série Geberit obsahují různé tvary toalet. Každý styl má svůj vlastní design, takže toaleta harmonicky ladí s celkovým designem koupelny.

Design Meets Function

Pozitivním vedlejším účinkem je, že díky volné podlahové ploše pod závěsným WC se koupelna jeví větší a čištění podlahy je jednodušší. Instalace bezdotykového ovládacího tlačítka nad závěsné WC posouvá design, hygienu a čištění na zcela novou úroveň.

Věděli jste, že...

Závěsné WC je nadčasový designový kousek do moderní koupelny. Závěsná WC řešení Geberit prokázují svoji kvalitu již více než 50 let. Rám integrovaný do zdi a toalety má nosnost až 400 kg. Nádržky Geberit jsou všechny z jednoho kusu plastu, přičemž každá jednotlivá nádržka je před opuštěním továrny několikrát zkontrolována na těsnost.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky