Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Geberit Rimfree®

Geniální čistota

  • technologie rimfree v koupelně

Čistota a hygiena jsou pro mě velmi důležité, a proto i má koupelna musí být vždy čistá. Zároveň ale nechci ztrácet příliš času uklízením a čištěním. Pořídila jsem si WC mísu, která nemá žádná skrytá a těžko dostupná místa. Díky Rimfree technologii je WC dokonale čisté, protože mísa nemá žádný splachovací kruh, kde by se mohly hromadit bakterie a těžko odstranitelná špína.

Vlastnosti WC mísy bez splachovacího kruhu Geberit Rimfree

  • Už žádná těžko dostupná místa, kde se můžou usazovat nečistoty a množit bakterie
  • Povrch mísy je hygienický a snadno se čistí
  • Patentovaný rozdělovač vede proud vody tak, aby spláchnutí bylo dokonalé i s nízkou spotřebou vody
  • Toalety Geberit Rimfree přináší do koupelny čistotu a svěžest
WC mísa bez splachovacího kruhu Geberit rimfree

Patentovaný rozdělovač vody

Díky patentovanému rozdělovači je proud vody nasměrovaný do obou stran mísy přesně tam, kde je to potřebné, dokonce i při malém množství vody.

Bez splachovacího kruhu

WC mísa Rimfree bez splachovacího kruhu nemá žádná skrytá a těžko dostupná místa, kde by se mohly usazovat nečistoty a množit bakterie.

Snadné čištění

Údržba WC s technologií Rimfree je nesrovnatelně jednodušší, protože nemají žádný okraj, za nímž by se hromadila špína a vodní kámen.