Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Protipožární ochrana

Brání šíření ohně

Slabá místa ve vašem domě

  • Požární test Geberit v Ústavu pro testování materiálů (MPA) Univerzity ve Stuttgartu

Nezabezpečené šachty umožňují ohni rychle se šířit mezi místnostmi a podlažími. Preventivní protipožární ochrana takové šíření požáru budovou znemožňuje nebo alespoň zpomaluje a chrání tak obyvatele před ohněm a kouřem.

Řešení pro sanitární instalace

  • Protipožární přepážka Geberit
  • Protipožární izolace s použitím schválených instalačních systémů Geberit
  • Protipožární přepážka s použitím protipožárního uzávěru Geberit

Systémy Geberit splňují příslušné zákonné požadavky na ochranu proti požáru. Díky systémové technologii jsou jejich projektování a instalace nenáročné.

Protipožární řešení Geberit

  • Předstěna Geberit Duofix

Instalační systémy Geberit Duofix použité v kombinaci s vhodnou stěnou dokáží vzdorovat požáru až po dobu 90 minut.

Geberit Duofix

  • Protipožární uzávěr Geberit RS90 Plus

Protipožární uzávěr Geberit RS90 Plus brání šíření požáru prostupy kanalizačního potrubí. Pod vlivem tepla se materiál v protipožárním uzávěru rozpíná, čímž dojde ke stlačení kanalizačního potrubí. Tím se zabrání šíření požáru do dalších pater či místností.

  • Minerální zalévací hmota FSH 90

Minerální zalévací hmota FSH 90 představuje snadno použitelné a spolehlivé řešení pro protipožární uzavření stropních otvorů v oblasti instalačních šachet. Minimalizuje množství požadované práce a zajišťuje trvalou ochranu proti požáru.