Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít

Geberit Česká republika

Správná volba

Není to ledajaká koupelna. Je to vaše koupelna.

Koupelna Geberit iCon s WC s tlačítkem Geberit Sigma50

Obklady jste jistě vybírali dlouho a dali jste si záležet na tom, aby odpovídaly vašemu vkusu. Ani když přijde řada na umyvadlovou baterii, nejste ochotni slevit nic ze svých požadavků. U nás pak najdete ideální tlačítko splachování, které tuto námahu završí a které Vám bude po dlouhá léta zpříjemňovat váš pobyt v koupelně. Protože Geberit v sobě snoubí eleganci s inovativní technologií.

  • koupelna Geberit se splachovacím tlačítkem Sigma50

VÝBĚR JE DŮLEŽITÝ

Nenápadné a přece spolehlivé. Geberit vám zaručí výjimečný komfort a trvanlivost díky technologii skryté za stěnou. Jediné, co po instalaci zůstane viditelné, je ovládání této technologie: tlačítko splachování. Vyberte si ho s rozvahou, protože se svým rozhodnutím budete žít ještě mnoho dalších let. Dejte si záležet, abyste pro sebe a svou koupelnu vybrali z naší široké nabídky skutečně to nejlepší.

  • koupelna Geberit Acanto s ovládacím tlačítkem Sigma50

NOVÉ ATRAKTIVNÍ BARVY

Při zařizování koupelny hrají důležitou úlohu malé, ale dokonale sladěné detaily. Naše nová splachovací tlačítka v metalických barvách drží krok s aktuálními trendy, které se v posledních letech prosazují v designu vodovodních baterií. Tlačítka jsou ze skla, přírodních materiálů jako břidlice a ořechové dřevo, nebo tlačítka ve vzhledu betonu. Harmonicky tak mohou doplnit téměř každý styl koupelny. Objevte perfektní kombinaci pro vaši vysněnou koupelnu.

  • tlačítko Geberit Sigma21 s individuální vrchní deskou

NAVRŽENO NA MÍRU

Vaše koupelna, váš design. Zvolte si materiály a design podle svého vkusu. Navrhněte si koupelnu, která se nebude podobat žádné jiné. Tlačítka Geberit Sigma50, Sigma70 a Sigma21 je možné osadit individuální vrchní deskou, která bude dokonale sladěná s interiérem koupelny nebo mu bude naopak dominovat neobvyklým materiálem nebo motivem. Jediným limitem je jen vaše představivost.

  • tlačítko oddáleného splachování Geberit typ10

DOPŘEJTE SI POHODLÍ

Oddálené ovládání splachování je vhodné pro většinu stavebních situací. Využijete ho například

Oddialené ovládanie splachovania je vhodné pre každú stavebnú situáciu. Využijete ho napríklad vtedy, keď budete z nejakého dôvodu potrebovať ovládať splachovanie WC z iného miesta než je bežné alebo keď bude dizajn kúpeľne vyžadovať malé a nenápadné splachovacie tlačidlo.

  • bezdotykové ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma80

ESTETICKÉ A HYGIENICKÉ

Toužíte po absolutní hygieně a čistotě? Nabízíme vám ovládání splachování, které splní vaše přání bez dotyku. Nebudete muset stlačit žádné tlačítko. Nebudete se muset ničeho dotýkat. Lepší hygienu si už nemůžete přát.