Sprchová řešení Geberit

Sprchy v úrovni podlahy jsou oblíbené, neboť umožňují bezbariérový přístup do prostoru sprchy. Ve všech našich řešeních je kladen důraz na atraktivní design, snadné čištění a hydraulicky optimalizovanou odtokovou technologii. Ať už se sprchovou vaničkou z protiskluzových materiálů, v různých velikostech a barvách, nebo se sprchovými kouty s dlažbou plynule navazující na dlažbu celé místnosti, nabízíme správné řešení pro všechny požadavky a prostory – a to vše s inovativním, dokonale sladěným designem a technologií.

Objevte výhody sprchových řešení

Koupelna Geberit ONE
Klikni a získej více informací

Vše pro vaši sprchu v úrovni podlahy Objevte naši nabídku sprchových odtoků

Sprchové kanálky CleanLine

Sprchový kanálek Geberit CleanLine80

Sprchový kanálek CleanLine je dostupný v různých designech se třemi různými profily z ušlechtilé oceli a v závislosti na modelu si jej můžete objednat v trendových barvách champagne, černý chrom a broušená nebo leštěná ocel.

VÝHODY PRO VÁS:

  • Extrémně snadné čištění
  • Praktická hřebenová vložka pro snadné čištění odtoku
  • Perfektně sedne – během instalace může být seříznut na potřebnou délku

Nic nezmeškejte

4 obrázky příběhů Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru