Přehlídkové show, veletrhy a akceZapojte se

Navštivte akce Geberit

Stánek Geberit s návštěvníky

Naše akce nabízejí dokonalou příležitost Vyzkoušet na vlastní kůži výrobky a inovace značky Geberit spolu s novými technikami zpracování. Jsou také ideální příležitostí ke sdílení nápadů s kolegy z oboru a našimi odborníky .

Ať už jste obchodník, instalatér, architekt, projektant ZTI nebo někdo, kdo rozhoduje o pořízení vybavení koupelny, budete vždy z našich akcí odcházet vyzbrojeni zkušenostmi z první ruky ohledně nejnovějšího vývoje a se spoustou nových kontaktů do své sítě odborníků . Veletrhy, přehlídkové show a další praktické akce Geberit jsou navrženy tak, aby návštěvníkům nabídly klíčový pohled na budoucnost stavebnictví a sanitárního průmyslu.

Online akceSoustředěnost a flexibilita

Geberit nabízí komplexní řadu digitálních školicích kurzů

Pokud vás potíže s cestováním na akci a z ní odradí od účasti, naše online akce nabízí cílené a vzrušující informace, kdykoli budete chtít. Stačí jen stisknout příslušné tlačítko.

Zjistěte více o jedinečných výhodách, které nabízí kombinace inovativních technologií a funkčního designu společnosti Geberit, a odneste si hromadu praktických informací pro své podnikání.

Aktuální termíny veletrhů

Veletrh Datum Město Cílová skupina

Aktuální události

Akce Datum Město Cílová skupina