Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

WC Geberit ONE

Spojení technologie a designu

NOVÉ

Funkční design pro lepší kvalitu života

  • Bathroom with Geberit ONE products

WC Geberit ONE představuje unikátní kombinaci prvotřídního designu a inovativního know-how z oblasti sanitárních technologií. Velká část tohoto novátorského, plně integrovaného řešení je nenápadně skrytá. Geberit ONE má celou řadu předností - jak zjevných, tak těch, které nejsou na první pohled viditelné. Pro uživatele to znamená více čistoty, komfortu a flexibility v koupelně.

WC Geberit ONE

Čistota a integrovaná flexibilita

Elegantní závěsné WC Geberit ONE má dokonale vyvážené proporce. Po odejmutí krytu WC vás překvapí neobvyklý vzhled asymetricky tvarované mísy, kterou nelemuje žádný splachovací okraj. Mimořádně tiché a účinné spláchnutí zabezpečí technologie TurboFlush. Díky speciálnímu montážnímu prvku můžete výšku WC mísy flexibilně měnit. To je možné bez jakýchkoliv stavebních úprav zadní stěny, mechanismus je totiž skrytý v samotné WC míse.

Jednoduchá montáž

Montáž zvládne jeden instalatér. Všechno je přizpůsobeno tomu, aby byla montáž co nejjednodušší. Pro další ulehčení montáže byl vyvinutý nový úhlový převod s optimalizovaným přenosem síly, který zaručí hladké a bezpečné uchycení WC mísy.

Úprava výšky umístění

Díky sofistikované montážní technologii se dá WC flexibilně výškově upravovat i roky od instalace bez nutnosti stavebních úprav.

Hygiena WC mísy

WC mísa je bez splachovacího okraje a nemá žádná skrytá místa, proto se snadno udržuje hygienicky čistá. Keramická mísa je navíc vybavena speciální glazurou KeraTect, která má extrémně hladký povrch a efektivně brání usazování nečistot, vodního kamene a bakterií.

Jednoduchá údržba

Kryt sedátka nebo celé sedátko se dá jednoduše sejmout jedním pohybem ruky a vyčistit.

Designová krytka sedátka

Designová krytka WC sedátka je ve dvou variantách - lesklý chrom nebo bílá.

PROFI SEKCE

Online katalog - podrobné informace o Geberit ONE