Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Design snoubený s funkčností

Ovládací tlačítka Geberit pro splachování WC a pisoárů

Není to ledajaká koupelna. Je to vaše koupelna.

 • Koupelna se splachovacím tlačítkem Geberit Omega20

Vybíráte si takové obklady, které vyjadřují váš styl. U WC mísy a umyvadlových baterií nejste ochotni přistoupit na žádné kompromisy. Protože víme, jak důležité je mít možnost volby, můžete si u nás vybrat tlačítko, které dodá vaší koupelně onen punc dokonalosti a jehož sofistikované funkce vás budou rozmazlovat a hýčkat.

Dokonalé spojení formy a funkce

 • Splachovací tlačítko Geberit Sigma40 s Geberit DuoFresh

Splachovací tlačítka Geberit nejen skvěle vypadají, ale jsou také vybaveny rozmanitými funkcemi. Patří mezi ně například odsávání zápachu, které je součástí tlačítka Geberit Sigma40.

Flexibilita designového ztvárnění

 • Splachovací tlačítko Geberit Sigma40 s Geberit DuoFresh

Inteligentní funkce, kterými jsou vybavena splachovací tlačítka Geberit, vnáší do koupelny pohodlí a intenzivní pocit svěžesti a čistoty:

 • Bezdotykové splachování WC
 • Souprava pro dezinfekční tablety
 • Odsávání zápachu
 • Tlačítka zalícovaná s povrchem stěny

Novinka: Geberit Sigma21

 • Bathroom with Geberit Sigma21

Geberit Sigma21 je nejluxusnější ovládací tlačítko splachování, které kdy Geberit uvedl na trh. Verze ze skla (černého, bílého nebo pískového) překvapuje svým precizně provedeným vybroušením, které rafinovaným způsobem odráží světlo. Model „Černá břidlice“ představuje první tlačítko Geberit vytvořené z přírodního materiálu. Každé tlačítko je vyrobeno z jednoho kusu této jemně zrnité břidlice. Do rámu tlačítka je také možné vložit vlastní výplň podle přání zákazníka.

 • Vysoce kvalitní materiály jako je sklo nebo břidlice
 • Vhodná pro spoupravu na tablety
 • Možnost individuální úpravy povrchu

Promyšlené řešení – splachovací systémy Geberit

Geberit vyrábí spolehlivá, diskrétní řešení skrytá ve stěně, která se vyznačují bezchybnou funkčností, uživatelskou přívětivostí a mimořádně dlouhou životností. Jedinou částí splachovacího systému Geberit, kterou může uživatel po dokončení montáže vidět, je tlačítko splachování. K dispozici jsou různé splachovací systémy vhodné pro prakticky jakoukoliv stavební situaci. Různé typy těchto systémů a k nim příslušící splachovací tlačítka jsme pro jednodušší orientaci pojmenovali stejnými názvy: Sigma, Omega a Delta.

Inovativní funkce

 • Actuator plate with odour extraction unit for freshness in the bathroom

Jednotka odsávání zápachu pro svěží vzduch

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh spolehlivě odstraňuje zápach na toaletě. Znečištěný vzduch odsaje přímo z WC mísy, nechá ho projít přes keramický voštinový filtr a vrací pak zpět do místnosti. Díky senzoru přiblížení se zapíná a vypíná automaticky.

 • Actuator plate with orientation light

Orientační světlo

Jednotka odsávání zápachu DuoFresh nabízí další výhodu v podobě integrovaného LED osvětlení. To vás pohodlně navede i ve tmě k toaletě.

 • Oddálené splachovací tlačítko Geberit typ 70

Oddálené ovládání splachování Geberit

Takto malá tlačítka pro oddálené splachování najdete pouze v sortimentu Geberit. Je možné je umístit kamkoliv, což vám poskytne maximum volnosti při navrhování vaší koupelny.

 • Bezdotykové tlačítko splachování Geberit Sigma80

Bezdotykově

Splachovací tlačítka Geberit vám svými důmyslnými funkcemi zpříjemní pobyt v koupelně. Spláchnutí toalety můžete aktivovat bezdotykově a příjemné barvy navodí v koupelně tu správnou atmosféru.

 • Tiché spláchnutí s tlačítkem Geberit Sigma70

Lehkým dotykem

Stačí, když se jen prsty zlehka dotknete ovládacích tlačítek a aktivujete tím mimořádně tiché spláchnutí. Aby už nikdo z vašich blízkých nebyl vyrušen z klidného spánku.

 • Zalícované tlačítko splachování Geberit Omega60

Zapuštěné do stěny

Tlačítka splachování Geberit Omega60 jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem. Jejich minimalistický design nemá žádné hrany a jiné rušivé prvky a umocňuje dojem prostornosti a uhlazenosti v koupelně. Jejich minimalistický vzhled ladí i s exkluzivními zařizovacími předměty a bateriemi.

 • Geberit flush plate with insert for in-cistern block

Odsuňte tlačítko na stranu

Jednodušeji to už nejde: odsuňte tlačítko na stranu, vložte do držáku WC tyčinku DuoFresh a tlačítko zasuňte zpět. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh lze nainstalovat do libovolné splachovací nádržky Geberit Sigma a je kompatibilní s téměř každým tlačítkem řady Sigma.

Jednotný design

 • Přehled designových řad splachovacích tlačítek Geberit

Sladěné designové řady

Nabízíme tlačítka splachování pisoárů a krytky, které jsou dokonale sladěny s designem tlačítek Geberit pro splachování WC. Všechna tlačítka mají jedno společné: jejich vzhled je v souladu s designem řady, do které patří.