Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Ovládací tlačítka Geberit

Správná volba

Není to ledajaká koupelna. Je to vaše koupelna.

 • Koupelna se splachovacím tlačítkem Geberit Omega20

Vybíráte si takové obklady, které vyjadřují váš styl. U WC mísy a umyvadlových baterií nejste ochotni přistoupit na žádné kompromisy. Protože víme, jak důležité je mít možnost volby, můžete si u nás vybrat tlačítko, které dodá vaší koupelně onen punc dokonalosti a jehož sofistikované funkce vás budou rozmazlovat a hýčkat.

Dokonalý tvar skrývá dokonalé funkce

 • Splachovací tlačítko Geberit Sigma40 s Geberit DuoFresh

Splachovací tlačítka Geberit nejen skvěle vypadají, ale jsou také vybaveny rozmanitými funkcemi. Patří mezi ně například odsávání zápachu, které je součástí tlačítka Geberit Sigma40.

Prostor pro realizaci

 • Koupelna Geberit s hranatým umyvadlem Variform

Ovládací tlačítka Geberit spojují inteligentní funkce s komfortem pro větší svěžest a čistotu v koupelně:

 • Bezdotykové splachování WC
 • Souprava pro vhazování tyčinek DuoFresh do nádržky
 • Odsávání zápachu
 • Možnost zapuštění tlačítka do stěny, aby lícovalo s povrchem obkladu
NOVÉ

Nové tlačítko Geberit Sigma50

 • Koupelna s tlačítkem Geberit Sigma50

Dejte si do koupelny něco výjimečného. Kovové tělo tlačítka bez rámečku nechá vyniknout vysoce kvalitním materiálům vrchní části tlačítka ze skla ve třech barvách anebo z brazilské břidlice. Povrch tlačítka může být také přizpůsobený vložením materiálu podle vašich představ.

 • vysoce kvalitní materiály jako sklo, ušlechtilé ocel, brazilská břidlice, případně tvrzený plast
 • možnost doplnit nové odsávání zápachu Geberit DuoFresh
 • možnost doplnit dávkovač čisticích tyčinek DuoFresh do nádržky
 • možnost přizpůsobit design vrchní desky tlačítka
 • prohlédněte si showroom ovládacích tlačítek Geberit
NOVÉ

Nové tlačítko Geberit Twinline30

 • Tlačítko Geberit Twinline30.

Velká ovládací tlačítka Geberit Twinline jsou ještě stále často vidět. Jsou určena na nádržky Twinline, které jsou i 20 a více let staré, ale stále bezchybně slouží. Nové tlačítko Twinline30 bylo vytvořené, aby drželo krok se současným moderním designem, který se odráží u tlačítek novějších generací. Twinline má tlačítko na velké i malé spláchnutí a v nabídce je ve 3 barvných variantách: bílá s páskem z lesklého chromu, pochromovaná matná a pochromovaná lesklá.

NOVÉ

Inovativní funkce

 • Ovládací tlačítko Geberit Sigma50 s orientačním podsvícením.

Nové odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Nová jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh odsává zápach přímo z mísy, takže se nešíří do místnosti. Vzduch se přefiltruje v účinném voštinovém filtru a vrátí se zpět do místnosti. Nový systém Geberit DuoFresh lze instalovat do všech nádržek Sigma a je kompatibilní s většinou ovládacích tlačítek Geberit Sigma.

Odsávání zápachu

NOVÉ
 • Geberit flush plate with insert for in-cistern block

Odsunout a vložit

Jednodušeji to už nejde: odsuňte tlačítko na stranu, vložte do držáku WC tyčinku DuoFresh a tlačítko zasuňte zpět. Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh lze nainstalovat do libovolné splachovací nádržky Geberit Sigma a je kompatibilní s téměř každým tlačítkem řady Sigma.

 • Bezdotykové tlačítko splachování Geberit Sigma80

Bezdotykově

Splachovací tlačítka Geberit vám svými důmyslnými funkcemi zpříjemní pobyt v koupelně. Spláchnutí toalety můžete aktivovat bezdotykově a příjemné barvy navodí v koupelně tu správnou atmosféru.

 • Tiché spláchnutí s tlačítkem Geberit Sigma70

Lehkým dotykem

Stačí, když se jen prsty zlehka dotknete ovládacích tlačítek a aktivujete tím mimořádně tiché spláchnutí. Aby už nikdo z vašich blízkých nebyl vyrušen z klidného spánku.

 • Zalícované tlačítko splachování Geberit Omega60

Zapuštěné do stěny

Tlačítka splachování Geberit Sigma60 jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem. Jejich minimalistický design nemá žádné hrany a jiné rušivé prvky a umocňuje dojem prostornosti a uhlazenosti v koupelně. Jejich minimalistický vzhled ladí i s exkluzivními zařizovacími předměty a bateriemi.

 • Oddálené splachovací tlačítko Geberit typ 70

Oddálené ovládání splachování Geberit

Takto malá tlačítka pro oddálené splachování najdete pouze v sortimentu Geberit. Je možné je umístit kamkoliv, což vám poskytne maximum volnosti při navrhování vaší koupelny.

Promyšlené řešení – splachovací systémy Geberit

Geberit vyrábí spolehlivá, diskrétní řešení skrytá ve stěně, která se vyznačují bezchybnou funkčností, uživatelskou přívětivostí a mimořádně dlouhou životností. Jedinou částí splachovacího systému Geberit, kterou může uživatel po dokončení montáže vidět, je tlačítko splachování. K dispozici jsou různé splachovací systémy vhodné pro prakticky jakoukoliv stavební situaci. Různé typy těchto systémů a k nim příslušící splachovací tlačítka jsme pro jednodušší orientaci pojmenovali stejnými názvy: Sigma, Omega a Delta.

Jednotný design

 • Přehled designových řad splachovacích tlačítek Geberit

Sladěné designové řady

Nabízíme tlačítka splachování pisoárů a krytky, které jsou dokonale sladěny s designem tlačítek Geberit pro splachování WC. Všechna tlačítka mají jedno společné: jejich vzhled je v souladu s designem řady, do které patří.