Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

OK
Geberit Česká republika

Design snoubený s funkčností

Ovládací tlačítka Geberit pro splachování WC a pisoárů

Není to ledajaká koupelna. Je to vaše koupelna.

 • Koupelna se splachovacím tlačítkem Geberit Omega20

Vybíráte si takové obklady, které vyjadřují váš styl. U WC mísy a umyvadlových baterií nejste ochotni přistoupit na žádné kompromisy. Protože víme, jak důležité je mít možnost volby, můžete si u nás vybrat tlačítko, které dodá vaší koupelně onen punc dokonalosti a jehož sofistikované funkce vás budou rozmazlovat a hýčkat.

Dokonalé spojení formy a funkce

 • Splachovací tlačítko Geberit Sigma40 s Geberit DuoFresh

Splachovací tlačítka Geberit nejen skvěle vypadají, ale jsou také vybaveny rozmanitými funkcemi. Patří mezi ně například odsávání zápachu, které je součástí tlačítka Geberit Sigma40.

Flexibilita designového ztvárnění

 • Splachovací tlačítko Geberit Sigma40 s Geberit DuoFresh

Inteligentní funkce, kterými jsou vybavena splachovací tlačítka Geberit, vnáší do koupelny pohodlí a intenzivní pocit svěžesti a čistoty:

 • Bezdotykové splachování WC
 • Souprava pro dezinfekční tablety
 • Odsávání zápachu
 • Tlačítka zalícovaná s povrchem stěny

Promyšlené řešení – splachovací systémy Geberit

Geberit vyrábí spolehlivá, diskrétní řešení skrytá ve stěně, která se vyznačují bezchybnou funkčností, uživatelskou přívětivostí a mimořádně dlouhou životností. Jedinou částí splachovacího systému Geberit, kterou může uživatel po dokončení montáže vidět, je tlačítko splachování. K dispozici jsou různé splachovací systémy vhodné pro prakticky jakoukoliv stavební situaci. Různé typy těchto systémů a k nim příslušící splachovací tlačítka jsme pro jednodušší orientaci pojmenovali stejnými názvy: Sigma, Omega a Delta.

Inovativní funkce

 • Jednotka odsávání zápachu s Geberit Sigma 40 DuoFresh

Jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh

Splachovací tlačítko Geberit Sigma40 s odsáváním zápachu Geberit DuoFresh je zárukou svěžího vzduchu na WC, protože eliminuje nepříjemný zápach přímo ve WC míse a nedovolí mu rozšířit se do okolí. Funkce odsávání zápachu se aktivuje stlačením tlačítka a po určité době se sama vypne.

 • Oddálené splachovací tlačítko Geberit typ 70

Oddálené ovládání splachování Geberit

Takto malá tlačítka pro oddálené splachování najdete pouze v sortimentu Geberit. Je možné je umístit kamkoliv, což vám poskytne maximum volnosti při navrhování vaší koupelny.

 • Bezdotykové tlačítko splachování Geberit Sigma80

Bezdotykově

Splachovací tlačítka Geberit vám svými důmyslnými funkcemi zpříjemní pobyt v koupelně. Spláchnutí toalety můžete aktivovat bezdotykově a příjemné barvy navodí v koupelně tu správnou atmosféru.

 • Tiché spláchnutí s tlačítkem Geberit Sigma70

Lehkým dotykem

Stačí, když se jen prsty zlehka dotknete ovládacích tlačítek a aktivujete tím mimořádně tiché spláchnutí. Aby už nikdo z vašich blízkých nebyl vyrušen z klidného spánku.

 • Zalícované tlačítko splachování Geberit Omega60

Zapuštěné do stěny

Tlačítka splachování Geberit Omega60 jsou zcela zapuštěná do stěny tak, aby lícovala s jejím povrchem. Jejich minimalistický design nemá žádné hrany a jiné rušivé prvky a umocňuje dojem prostornosti a uhlazenosti v koupelně. Jejich minimalistický vzhled ladí i s exkluzivními zařizovacími předměty a bateriemi.

 • Tlačítko splachování Geberit se soupravou pro dezinfekční tablety

Odklopit a vhodit

Jednodušší už to být nemůže: odklopte tlačítko splachování Geberit, vhoďte do soupravy dezinfekční tabletu a tlačítko opět přiklopte. Souprava pro vhazování tablet je kompatibilní s většinou ovládacích tlačítek řady Sigma.

Jednotný design

 • Přehled designových řad splachovacích tlačítek Geberit

Sladěné designové řady

Nabízíme tlačítka splachování pisoárů a krytky, které jsou dokonale sladěny s designem tlačítek Geberit pro splachování WC. Všechna tlačítka mají jedno společné: jejich vzhled je v souladu s designem řady, do které patří.