Umývací prostor GeberitDokonalý umývací prostor pro každou koupelnu

Umyvadlo Geberit je mnohem víc, než jen umyvadlo. Je to oáza pohody pro váš domov, která byla optimalizována z hlediska hygieny, pohodlí a úložného prostoru. Zjistěte, jak může dokonalý koncept proměnit váš koupelnový zážitek v relaxační rituál.

Umyvadlo Geberit je mnohem víc, než napovídá jeho název. Je to oáza pohody pro váš domov, která byla optimalizována z hlediska hygieny, pohodlí a úložného prostoru.

Vlastnosti produktu

Geberit iCon bathroom
Vyberte si informativní bod

Umyvadla Geberit

Umyvadla Geberit přicházejí nejen v působivé škále designů a variant, ale disponují také celou řadou chytrých funkcí. Dodatečný prostor v koupelně poskytují například praktické odkládací plochy. A co víc, všechny modely jsou navrženy tak, aby se daly velmi snadno čistit.

Ať už jde o rodinnou koupelnu, koupelnu pro hosty nebo dokonce o vlastní soukromou oázu pohody, vaše koupelna by měla vždy odpovídat vašemu životnímu stylu. Umyvadla Geberit vám nabízí prakticky nekonečný výběr velikostí, formátů, designových variant a funkcí.

Design umyvadla: kulatý nebo hranatý

Ať už se jedná o jemné křivky nebo rovné hrany, geometrické tvary jsou stylistickými prvky, které formují charakter místnosti. Umyvadla Geberit jsou dostupná v různých základních tvarech. Díky čistým liniím a jednoduchým strukturám dokonale zapadnou do každého stylu interiéru.

Varianty umyvadel

Na výběr jsou různé typy umyvadel, včetně nábytkových umyvadel, standardních umyvadel a dokonce i umyvadel na desku v široké škále designů. Geberit nabízí ideální produkty, které vyhovují každému požadavku na design a perfektní řešení pro každou montážní situaci. Navíc, dodávají se v různých verzích, aby je bylo možné sladit s ostatní keramikou a koupelnovým nábytkem.

Umývátka

Umývatko na desku Geberit ONE ve tvaru misky
Umývatko Geberit iCon
Umývátko Geberit Xeno²

Sortiment umyvadel zahrnuje také řešení pro koupelny pro hosty a obzvláště malé místnosti s náročnými půdorysy. K dispozici je celá řada různých tvarů a modelů, s koupelnovým nábytkem i bez něj.

Zrcadla a zrcadlové skříňky Geberit

Zrcadlová skříňka Geberit ONE ComfortLight

Osvětlení koupelny slouží nejen k tomu, aby byla místnost dostatečně jasná, ale pomáhá také navodit atmosféru. Osvětlená zrcadla a zrcadlové skříňky Geberit zajistí, aby osvětlení mycího prostoru bylo přesně tam, kde jej potřebujete, a zároveň vytvářejí příjemnou atmosféru v místnosti. Dostupné jsou v různých verzích, aby vyhovovaly široké škále designových požadavků.

Osvětlená zrcadla

Série Geberit Option nabízí zrcadla s jemným a příjemným osvětlením pro vaši každodenní koupelnovou rutinu. V nabídce jsou tři různé modely: základní typ Option Basic se všemi základními funkcemi, typ Option s atraktivními doplňkovými funkcemi a prémiový typ Option Plus pro maximální komfort.

Zrcadlové skříňky

Zrcadlové skříňky Geberit nejenže pozvednou vzhled celé koupelny, ale mají také mnohostranné využití. Kromě toho, že poskytují optimální osvětlení mycího prostoru, nabízí i další úložný prostor na dosah ruky. V závislosti na modelu dokonce obsahují další praktické funkce, jako jsou elektrické zásuvky, USB připojení a zvětšovací zrcadlo uvnitř skříňky.

Díky jejich univerzálnímu designu jsou zrcadlové skříňky Geberit dokonalým doplňkem veškeré keramiky a koupelnového nábytku.

Zrcadlová skříňka Geberit ONE s ComfortLight
Zrcadlová skříňka Geberit ONE s ComfortLight a dvěma dvířky
Zrcadlová skříňka Geberit Option Plus se třemi dvířky

Díky univerzálnímu designu jsou zrcadlové skříňky Geberit dokonalým doplňkem ke všem keramikám a koupelnovým nábytkům.

Koupelnový nábytek GeberitSpousta úložného prostoru

Na jedné straně ušetříte prostor a na straně druhé si užívejte velký úložný prostor – to vše v různě velkých místnostech s různým uspořádáním. Tady se skutečně uplatní flexibilita a modularita koupelnového nábytku Geberit. Široká škála různých povrchových úprav ještě rozšiřuje rozsah možností.

Nespočet kombinací

Jde o to, abyste si udělali koupelnu podle sebe: vytvořte si vysněnou sestavu kombinací spodních a bočních skříněk, vysokých a osvětlených zrcadlových skříněk a bočních prvků v různých velikostech, až bude váš prostor přesně takový, jaký ho chcete mít.

Zjistěte více o koupelnových sériích Geberit

Šikovná úložná řešení

Uklízený dům znamená pořádek v mysli – a to zahrnuje i koupelnu. To je důvod, proč Geberit nabízí celou řadu logických, prostor šetřících řešení pro uložení všech potřebných drobností v koupelně.

Barvy, materiály a povrchyNa vašem vkusu záleží: koupelnový nábytek Geberit od moderního po klasický

BarvaKoupelnová série
 Geberit ONEGeberit CitterioGeberit Xeno²Geberit AcantoGeberit VariFormGeberit iConGeberit SmyleGeberit Selnova SquareGeberit Selnova Compact
Bílá lesklá, lak  
Bílá matná, lak      
Písková šedá lesklá, lak      
Světle šedá, lak        
Šedo-béžová matná, lak       
Taupe lesklá, lak         
Láva matná, lak     
Ořech hickory světlý, melamin         
Dub, melamin      
Ořech Hickory, melamin     
Walnut décor        
Světlá scultura melamin        
Bílé sklo        
Písková šedá sklo        
Sklo Taupe        
Sklo láva        
Černé sklo