WC řešení Geberit Nadčasový design a extrémně snadná údržba

Dobré důvody pro WC řešení Geberit

Podívejte se sami na to, jak uživatelsky přívětivá a vizuálně přitažlivá jsou WC řešení Geberit, nemluvě o skvělém komfortu, které přinášejí.

WC Geberit ONE
Zjistěte více informací

Sprchovací WC Geberit AquaClean Důkladná očista vodou

sprchovací WC Geberit AquaClean Mera pochromovaná lesklá s dálkovým ovládáním
Geberit AquaClean Sela s technologií sprchování WhirlSpray

Voda je z hlediska každodenní osobní hygieny nezbytná. Čistí jemně a přitom důkladně. Čím dál tím více lidí se přiklání k přirozené a jemné WC hygieně založené na používání vody místo papíru. Dokonalá kombinace atraktivního designu a zařízení na každodenní použití s komfortními funkcemi dodává koupelně osobitý nádech.

Zjistit více o extra dávce svěžesti

Technologie splachování TurboFlush Tiché a efektivní

Zašli jsme o krok dále a vyvinuli jsme technolgoii splachování TurboFlush, která zajišťuje ještě větší hygienu a méně čištění. Asymetrická geometrie keramické mísy a boční přívod vody mají za následek jedinečný splachovací výkon. Tato technologie je mnohem více efektivní než běžné spláchnutí, a přitom tišší.

WC Geberit Acanto Snadné čištění s působivým splachovacím výkonem

WC Geberit ONE S účinnou technologií splachování TurboFlush

Keramická mísa Geberit ONE
Snadné odejmutí WC sedátka
Asymetrická vnitřní geometrie pro dokonalé spláchnutí

Závěsné WC Geberit ONE je elegantní a má perfektní proporce. Díky svému nadčasovému designu jím lze vybavit jakoukoli koupelnu. Snadno odejmutelné WC sedátko ještě více usnadňuje čištění keramické mísy. WC sedátka s funkcí QuickRelease jsou k dispozici i pro jiné WC mísy.

WC mísy bez splachovacího okraje pro lepší čistotu WC Geberit Rimfree®

Při výběru keramických WC mís je rozhodující nejen design, ale i hygiena s snadné čištění. Splachovací okraj nemusí být na čištění příjemný, navíc se v něm mohou hromadit choroboplodné zárodky, nečistoty a usazeniny. Toalety bez splachovacího okraje od společnosti Geberit jsou navrženy tak, že nemají žádné skryté něbo těžko dostupné místo, kde by se mohly hromadit usazeniny a vznikat zápach.

Protože se toalety bez splachovacího okraje snadno čistí, jsou první volnou, když jde o hygienu WC. WC mísy Geberit Rimfree® jsou vybavené patentovanou technologií splachování, kterou vyvinula společnost Geberit. Usměrňovač vody zajišťuje vždy hygienicky dokonalé spláchnutí.

Které Rimfree® WC vyhovuje vaší představě? Pro každého něco

Zaoblené, hranaté alebo se zkráceným vyložením? Portfolio obsahuje nejen různé tvary sladěné s vybavením koupelny, ale i různé cenové hladiny. Pro každého máme vhodné řešení.

Geberit Monolith Více prostoru v koupelně

Sanitární modul Geberit Sanitärmodul Monolith v pískové šedé

Když byl Geberit Monolith uveden v roce 2010 na trh, překlenul propast mezi konvenčními nádržkami na omítku a podomítkovými nádržkami skrytými za stěnou. Elegantní sanitární modul s integrovanou nádržkou představoval nový, všestranný designový prvek v koupelně. Geberit Monolith je od samého začátku kompatibilní prakticky se všemi standardními WC keramikami a sprchovacími WC Geberit AquaClean. Instalace obvykle nevyžaduje žádné stavební úpravy - to je důležité jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích. Čelní strana z bezpečnostního skla je k dispozici v různých barvách a z různých materiálů a dodává se ve dvou výškách. Geberit Monolith Plus obsahuje další funkce pro ještě větší pohodlí v koupelně, včetně integrovaného LED osvětlení, jednotky na odsávání zápachu a snadno čistitelného ovládacího panelu.

Zjistit více o funkcích a barvách Geberit Monolith