Přehled WC řešení Široký výběr WC

DOBRÉ DŮVODY PRO WC OD SPOLEČNOSTI GEBERIT

Toalety od společnosti Geberit se velmi snadno čistí a zaujmou vynikajícím a tichým splachováním. Naše sanitární výrobky odrážejí dekády zkušeností a ukazují, že u našich WC systémů jsou všechny komponenty, od keramické WC mísy až po splachovací nádržku, optimálně sladěny. To umožňuje instalatérům ​​velmi rychlou a snadnou instalaci. Optimálně koordinované komponenty našich instalačních systémů lze použít k vytvoření individuálních řešení pro téměř jakékoliv stavební situace.

WC Geberit ONE
Zjistěte více informací

Sprchovací WC Geberit AquaClean Důkladná očista vodou

sprchovací WC Geberit AquaClean Mera pochromovaná lesklá s dálkovým ovládáním
Geberit AquaClean Sela s technologií sprchování WhirlSpray

Voda je z hlediska každodenní osobní hygieny nezbytná. Čistí jemně a přitom důkladně. Čím dál tím více lidí se přiklání k přirozené a jemné WC hygieně založené na používání vody místo papíru. Dokonalá kombinace atraktivního designu a zařízení na každodenní použití s komfortními funkcemi dodává koupelně osobitý nádech.

Zjistit více o extra dávce svěžesti

Technologie splachování TurboFlush Tiché a efektivní

Zašli jsme o krok dále a vyvinuli jsme technolgoii splachování TurboFlush, která zajišťuje ještě větší míru hygieny a méně čištění. Asymetrická geometrie keramické mísy a boční přívod vody umožní jedinečný splachovací výkon. Tato technologie je mnohem efektivnější než běžné spláchnutí a přitom je tišší.

GEBERIT WC SYSTÉM WC Acanto s vynikajícím splachovacím výkonem

V kombinaci se skrytou splachovací nádržkou Geberit Sigma nabízí toto WC s technologií TurboFlush vynikající výkon splachování. Splachování až desetkrát překračuje standardní požadavky. Všechny součásti WC jsou precizně sladěny. Závěsné WC má moderní, zahalený design se štíhlým WC sedátkem.

Závěsné WC se díky provedení bez okrajů snadno čistí. Pro zajištění hygieny pod sedátkem i v jeho okolí je WC vybaveno naší funkcí QuickRelease. WC sedátko a víko lze snadno vyjmout a vyměnit. Stačí zvednout kroužek WC sedátka a víka o 90 stupňů a vytáhnout je nahoru. Po vyjmutí můžete snadno vyčistit keramický WC spotřebič a WC sedátko.

Vyšší výkon s WC systémem Geberit Výhody systému Geberit pro koncové zákazníky a instalatéry

Skrytá splachovací nádržka a WC Acanto s TurboFlush od společnosti Geberit jsou nejen dokonale sladěné, ale nabízejí také skutečné výhody pro instalatéry i koncové zákazníky. Působivý WC systém Geberit nabízí:

  • výjimečný výkon splachování - až 10krát lepší, než vyžadují mezinárodní normy
  • skutečné výhody systému - včetně dlouhodobých záruk a dostupnosti náhradních dílů Geberit
  • inovativní instalační techniky - o 40 % rychlejší instalace splachovacích nádrží a keramiky

Geberit ONE WC s efektivním rotačním splachováním

Závěsné WC Geberit ONE se splachovací technologií TurboFlush je elegantní a má dokonalé tvary. Keramické zařízení bez okraje a asymetrická vnitřní geometrie okamžitě upoutají pozornost. Při splachování voda proudí bočně do keramického WC zařízení a spirálovitě protéká jeho vnitřkem - pro tiché a velmi důkladné spláchnutí.

Díky své nadčasové eleganci lze tuto toaletu začlenit do nejrůznějších koupelen. Díky jednoduchému odnímání víka se WC přístroj velmi snadno čistí. Díky chytré instalační technologii lze výšku WC mísy flexibilně měnit v rozsahu 4 cm, aniž by bylo nutné jakkoliv zasahovat do obkladů nebo stavební konstrukce stěny, a to dokonce i roky po instalaci.

WC Geberit ONE S účinnou technologií splachování TurboFlush

Keramická mísa Geberit ONE
Snadné odejmutí WC sedátka
Asymetrická vnitřní geometrie pro dokonalé spláchnutí

Závěsné WC Geberit ONE je elegantní a má perfektní proporce. Díky svému nadčasovému designu jím lze vybavit jakoukoli koupelnu. Snadno odejmutelné WC sedátko ještě více usnadňuje čištění keramické mísy. WC sedátka s funkcí QuickRelease jsou k dispozici i pro jiné WC mísy.

WC mísy bez splachovacího okraje pro lepší čistotu WC Geberit Rimfree®

Při výběru keramických WC mís je rozhodující nejen design, ale i hygiena s snadné čištění. Splachovací okraj nemusí být na čištění příjemný, navíc se v něm mohou hromadit choroboplodné zárodky, nečistoty a usazeniny. Toalety bez splachovacího okraje od společnosti Geberit jsou navrženy tak, že nemají žádné skryté něbo těžko dostupné místo, kde by se mohly hromadit usazeniny a vznikat zápach.

Protože se toalety bez splachovacího okraje snadno čistí, jsou první volnou, když jde o hygienu WC. WC mísy Geberit Rimfree® jsou vybavené patentovanou technologií splachování, kterou vyvinula společnost Geberit. Usměrňovač vody zajišťuje vždy hygienicky dokonalé spláchnutí.

Které Rimfree® WC vyhovuje vaší představě? Pro každého něco

Zaoblené, hranaté alebo se zkráceným vyložením? Portfolio obsahuje nejen různé tvary sladěné s vybavením koupelny, ale i různé cenové hladiny. Pro každého máme vhodné řešení.

Geberit Monolith Více prostoru v koupelně

Sanitární modul Geberit Sanitärmodul Monolith v pískové šedé

Když byl Geberit Monolith uveden v roce 2010 na trh, překlenul propast mezi konvenčními nádržkami na omítku a podomítkovými nádržkami skrytými za stěnou. Elegantní sanitární modul s integrovanou nádržkou představoval nový, všestranný designový prvek v koupelně. Geberit Monolith je od samého začátku kompatibilní prakticky se všemi standardními WC keramikami a sprchovacími WC Geberit AquaClean. Instalace obvykle nevyžaduje žádné stavební úpravy - to je důležité jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích. Čelní strana z bezpečnostního skla je k dispozici v různých barvách a z různých materiálů a dodává se ve dvou výškách. Geberit Monolith Plus obsahuje další funkce pro ještě větší pohodlí v koupelně, včetně integrovaného LED osvětlení, jednotky na odsávání zápachu a snadno čistitelného ovládacího panelu.

Zjistit více o funkcích a barvách Geberit Monolith