6×6 Design Contest Děkujeme za účast

Kodaň

S trochou štěstí můžete strávit víkend ve dvou v designovém hotelu The Audo v Kodani. Výhra zahrnuje nejen ubytování, ale i letenky. Všichni účastníci mají šanci vyhrát ceny v celkové hodnotě 10 000 eur.

6 designérů ze 6 zemí – Dánska, Německa, Francie, Velké Británie, Švýcarska a České republiky – a každý z nich navrhl koupelnu o velikosti 6 m².

Během několika dnů bude vítězný návrh zveřejněn!

Soutěž je ukončena a hlasy se sčítají.

PŘEHLED VŠECH NÁVRHŮ

KDO STOJÍ ZA KREATIVNÍMI NÁVRHY

Návrh 01 – Serenity Bjerg Arkitektur, Dánsko

Aktivace videoobsahu Geberit

Vaše aktuální nastavení ochrany osobních údajů neumožňuje použití tohoto obsahu. Chcete aktivovat kategorii souborů cookie „Komfort/analýza“? Další informace naleznete v prohlášení o ochraně osobních údajů.

Název firmy
BJERG arkitektur A/S

Zaměření nebo specializace
3D modelace, skicování, design, architektura

Pro koho byla koupelna navržena?
Náš design koupelny je určen pro každého, kdo si chce každý den dopřát vyšší kvalitu života. Zelená koupelna, která dokáže do každodenního koupelnového rituálu vnést klid a vyrovnanost.

Na co byl obzvlášť kladen důraz při vybavování/zařizování?
Zvláštní pozornost jsme věnovali vnímání smysly, tj. sjednocení světla, materiálů a kvality. Rozhodli jsme se pro nekomplikované a snadno čistitelné produkty, které vypadají ušlechtile díky svému jednotnému povrchu.

Proč by lidé měli pro váš návrh hlasovat?
Náš design nabízí zážitek působící na smysly. Postará se o dobré zahájení i zakončení dne v uvolňujícím prostředí. Zelený, nadčasový design, který přináší klid a vyrovnanost do každodenního koupelnového rituálu.