GeberitNovinky pro rok 2024

Nové perspektivyPro celou koupelnu

Získejte exkluzivní přehled o všech novinkách pro rok 2024. Čtěte dále a dozvíte se o atraktivních nových funkcích a přírůstcích řady výrobků Geberit před stěnu a za stěnu.

Koupelnové výrobky

Geberit AquaClean AlbaNovinka roku

Geberit AquaClean Alba

Nejnovějším přírůstkem řady sprchovacích toalet Geberit je model AquaClean Alba – jednoduchá, stylová toaleta doplněná o funkci sprchování.

Je to ideální model pro každého, kdo se sprchovací toaletou začíná, protože zahrnuje pouze nejdůležitější funkce a dodatečné náklady, ve srovnání s běžnou designovou toaletou, jsou velmi nízké.

Více informací o Geberit AquaClean Alba

Geberit AquaClean Sela SquareRovné linie v koupelně

Geberit AquaClean Sela Square

Rovné linie jsou oblíbenou volbou v mnoha koupelnách. Pokud to je i váš styl, tak hranatý model z řady AquaClean Sela určitě perfektně vyladí váš prostor.

Geberit AquaClean Sela Square je k dispozici ve dvou designových variantách :

  • Designový kryt v alpské bílé ladí s keramikou v alpské bílé.

Bližší informace o modelu AquaClean Sela

Geberit Mix & MatchNové kombinace koupelnových skříněk

Mix & Match: Umyvadlo na desku Geberit ONE se skříňkou iCon

Geberit nyní nabízí celou řadu různých možností pro přizpůsobení koupelnových skříněk tak, aby odpovídaly osobním preferencím zákazníků. Díky Geberit Mix & Match můžete kombinovat koupelnový nábytek, umyvadla a doplňky na modulárním základě napříč různými sériemi.

Sortiment výrobků Mix & Match je navržen na základě modulárního konceptu. V závislosti na designu a funkčních preferencích koupelnový nábytek a umyvadla z koupelnové série Geberit ONE, Acanto a iCon umožňují individuálně sestavení a spárování s odpovídajícími zrcadly nebo zrcadlovými skříňkami.

Více informací o Mix & Match

Geberit AcantoČisté linie, přizpůsobené detaily

Umyvadlo Geberit Acanto s koupelnovým nábytkem a toaletou Geberit Acanto

Celý sortiment koupelnového nábytku z koupelnové řady Geberit Acanto prošel kompletním redesignem. Všechny zásuvky nyní nabízejí úložný prostor v plné hloubce, protože není nutný výřez pro zápachovou uzávěrku. A co víc, koupelnový nábytek Acanto je nyní také vybaven osvědčeným zásuvkovým systémem z řady Geberit ONE a iCon. Stejně jako u veškerého ostatního koupelnového nábytku Mix & Match je nábytkový rám stejný, stejně jako rozhraní pro upevnění a příslušenství, např. držáky na ručníky.

Kromě dvou skleněných povrchů (v bílé a lávové barvě) nyní nabídka zahrnuje i koupelnový nábytek v bílém lesku, bílém matu a lávovém matu, stejně jako v melaminovém dubu a vlašském ořechu.

Bližší informace o Geberit Acanto

Geberit BambiniModerní design s novými barvami

Děti si hrají v koupelně Geberit Bambini

Modernizované nové WC, hrací a mycí plochy, splachovací tlačítka, prvky Geberit Duofix pro toalety, sady Geberit GIS pro prostory k mytí a nově navržené umyvadlové armatury budou k dispozici od dubna 2024 pro koupelnovou sérii Geberit Bambini.

Výrobky v koupelnové sérii jsou k dispozici v různých barvách a kombinacích pro koutky péče o děti: oceánová modrá a světle modrá, lesní zeleň a světle zelená, karmínová červená a oranžová a neutrální bílá.

Bližší informace o Geberit Bambini