Reference

Po celém světě se výrobky Geberit používají v budovách všeho druhu. Výběr nejzajímavějších projektů naleznete na této stránce.

Newsletter společnosti Geberit “eView“ se pravidelně věnuje aktuálnímu tématu ze stavebnictví. Kromě zajímavých projektů nabízí “eView“ rozhovory s architekty, stavebními odborníky, projektanty a další informace z oboru.

Řízení toku vodyKlíčová kompetence společnosti Geberit

Některé věci se nikdy nezmění: Geberit již po desetiletí vyvíjí inovativní a účinné sanitární výrobky, které se používají i při stavbě lodí nebo v budovách v polární krajině. Ponořte se a zjistěte více o těchto architektonicky zajímavých objektech.

V novém lesku

Renovace historických budov vyžaduje velké množství znalostí, citlivosti a kreativity. Cílem je zachovat historickou podstatu a charakter budov, aniž by byla obětována kvalita a komfort.

Níže najdete úspěšné příklady této architektonické výzvy. Do umění renovací vás zasvětí také Deniz Alkanová, odborník na renovace historických budov.

Udržitelné konstrukce

Více než třetina celosvětových emisí CO2 připadá na stavebnictví a údržbu budov. Možností pro snížení znečištění životního prostředí je proto celá řada. Není tedy divu, že se ozývá volání po udržitelných výrobcích a řešeních. Co však znamená “udržitelný“? Pomoc v orientaci v této problematice umožňují certifikáty pro udržitelnou výstavbu. Níže najdete nejdůležitější normy a referenční příklady.

Stavěno pro umění

Architektura je umění. Výstavba prováděná v kooperaci s uměním plní hned dvoje poslání. Jednak vytváří prostor pro další uměleckou činnost a stavba se navíc sama o sobě stává uměleckým dílem. Velkolepé příklady tohoto architektonického volného stylu najdete níže.

Malé je hezké

Malý byt? Žádný problém! I na několika metrech čtverečních můžete pohodlně bydlet, aniž byste museli slevit z kvality a designu.

Výběr referencí Geberit na téma “Malé, ale hezké“ sleduje nový trend: Mikro byty. Protože malý obytný prostor a dobrý design se navzájem nevylučují. Naopak.

Architektonické lahůdky s výrobky Geberit

Výrobky a řešení Geberit najdete po celém světě v budovách všeho druhu. Výběr nejzajímavějších objektů najdete na této stránce.

Odvodnění střechyON top

Výběr referencí společnosti Geberit na téma “On Top“ nabízí doslova pohled z ptačí perspektivy. Je totiž věnován střechám zajímavých budov po celém světě. Každá z představených střešních konstrukcí je originální, a přesto mají všechny prezentované objekty něco společného: vyžadují spolehlivý a účinný systém odvodu dešťové vody, který umožňuje maximální svobodu architektonického ztvárnění. Prostorově úsporný, podtlakový odvodňovací systém Geberit Pluvia je pro takový úkol jako stvořený.