Geberit ONEDokonalé splynutí funkce a designu

Funkční design pro lepší kvalitu života

Geberit ONE nabízí širokou škálu možností navrhování koupelen, které zapůsobí po estetické i funkční stránce. Umyvadla, koupelnový nábytek a zrcadlové skříňky v různých zhotoveních jsou navzájem sladěné a dají se kombinovat podle vašich inndividuálních požadavků.

Stáhněte brožuru Geberit ONE

Více čistoty, místa a flexibility v celé koupelně

Více prostoru, čistoty a flexibility v koupelně díky produktům Geberit ONE
Klikněte a získejte více informací

Umývací prostor Geberit One

Geberit ONE umývací prostor

Koupelnová série Geberit ONE spojuje odborné znalosti v oblasti sanitární technologie s všestrannými designérskými dovednostmi, aby nabídla průkopnické a komplexní řešení pro vaše individuálně navržené umyvadlo a celou koupelnu. Geberit ONE září celou řadou zjevných i skrytých výhod, které jsou všechny důmyslně zkombinovány v rámci jednoho systému. Díky tomu je v koupelně větší čistota, více prostoru a větší flexibilita.

Produkty Geberit ONE jsou dostupné ve dvou verzích: prostorově úsporné se štíhlým umyvadlem o hloubce 40 cm a v klasickém provedení 48 cm.

VYZKOUŠEJTE KONFIGURÁTOR MYCÍHO PROSTORU

Svoboda designu v celé své kráse. Objevte rozmanité možnosti kombinací pro svůj vlastní, individuální prostor umyvadla. Slaďte umyvadlo, koupelnový nábytek a zrcadlovou skříňku tak, aby dokonale vyhovovaly vašemu vkusu a prostoru.

Široký výběr umyvadels inovativním odpadem cleandrain

Umyvadla Geberit ONE s umyvadlovým odpadem CleanDrain spojují nejvyšší standardy designu s výjimečnou funkčností.

Umyvadlový odpad CleanDrain je přizpůsoben designu umyvadel a je důmyslně umístěn na zadním okraji. Jeho inovativní technologie přináší více úložného místa v zásuvkách. Posunutím dozadu se odtok nenachází přímo v linii vodního proudu, proto se voda při dopadu natolik nerozstříkává do stran. Méně vodních kapek na keramice znamená méně vodního kamene a méně čištění. Kryt odtoku drží pevně na svém místě díky magnetickému uchycení. To zároveň dovoluje sundat kryt jedním pohybem ruky a vyčistit hřebenovou vložku, která zachycuje vlasy a jiné nečistoty.

Široký výběr umyvadels klasickým odtokem

Osvědčená umyvadla Geberit ONE s klasickým odtokem jsme posunuli na novou úroveň.

Umyvadla Geberit ONE se svislým odtokem jsou k dispozici ve třech variantách: jako standardní umyvadla a nábytková umyvadla v různých šířkách a jako umyvadla na desku v hranatém nebo miskovitém tvaru. Odtok má elegantní keramický kryt s integrovanou hřebenovou vložkou. Umyvadla kombinovaná se skříňkou pod umyvadlo musí být vybavena prostorově úspornou umyvadlovou přípojkou, která nevyžaduje výřez v horní zásuvce umyvadlové skříňky. Díky tomu zásuvka poskytuje více úložného prostoru.

Umyvadla se zkrácenou hloubkou

Klíč k úspoře místa. Technologie za stěnou, design před stěnou – takto nabízejí umyvadlové výrobky Geberit ONE s přesahem 40 cm maximální funkčnost a eleganci.

Umyvadlo Geberit ONE s vyložením pouhých 40 cm zabírá výrazně méně místa než běžné umyvadlo. Skutečnou lahůdkou je jeho odtok skrytý ve zdi, takže dojem z koupelny nekazí ani zápachová uzávěrka, ani odpadní potrubí. Již není zapotřebí standardní výřez na zápachovou uzávěrku v zadní části skříňky, což zvětšuje úložný prostor pod umyvadlem. Zkrácené umyvadlo Geberit ONE je k dispozici ve čtyřech velikostech a ve dvou modelech – s levitujícím designem nebo do nábytku.

Koupelnový nábytek: přizpůsobte si svůj prostorFlexibilní design pro unikátní umývací prostor

Vyberte si své umyvadlo, umyvadlové skříňky, boční skříňky a umyvadla, abyste si vytvořili dokonalou umyvadlovou plochu pro váš životní styl. Naplánujte si úložný prostor tak velkoryse, jak potřebujete. Využijte prostor své koupelny na maximum a vytvořte si vzhled, který se vám líbí. Dokonale sladěné komponenty lze kombinovat mnoha způsoby, aby vytvořily pocit funkční a estetické jednoty.

Koupelnový nábytekke štíhlým prostorově úsporným umyvadlům

Umyvadlová skříňka ladící s úzkým umyvadlem

Geberit ONE ukazuje, jak funkční a elegantní mohou být prostorově úsporné výrobky. Umyvadla a koupelnový nábytek s vyložením pouhých 40 cm jsou navrženy tak, aby bylo možné instalovat odtokovou technologii za zeď. Vznikne tak prostor před stěnou a také více místa v zásuvce, protože již není zapotřebí výřezu na odpadní potrubí. Umyvadlové skříňky jsou dostupné ve dvou exkluzivních povrchových úpravách: dýha z pravého ořechového dřeva a bílý lak s vysokým leskem.

Barvy povrchů koupelnového nábytku Geberit ONE

Nábytek

Skříňky pod umyvadlo jsou v nabídce v následujících velikostech a barvách: 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm, 120 cm, 135 cm

  • bílá lesklá, lak
  • bílá matná, lak
  • písková šedá lesklá, lak
  • šedo-béžová matná, lak
  • láva matná, lak
  • černá matná, lak
  • dub, melamin struktura dřeva
  • ořech hickory, melamin struktura dřeva

Vysoké skříňky, boční skříňky a boční otevřené prvky Geberit ONE jsou v nabídce ve stejných barvách.

Zkrácené skříňky k prostorově úsporným umyvadlům jsou v nabídce v následujícíh veliksotech a barvách: 75 cm, 90 cm, 105 cm.

  • bílá lesklá, lak
  • americký ořech, dýha z pravého dřeva
bílá lesklá, lak
bílá matná, lak
písková šedá lesklá, lak
šedo-béžová matná, lak
láva matná, lak
černá matná, lak
dub, melanim struktura dřeva
ořech hickory, melamin struktura dřeva
americký ořech, dýha z pravého dřeva

Barvy: bílá lesklá/lak, bílá matná/lak, písko šedá/lak, šedobéžová matná/lak, láva matná/lak, černá matná/lak, dub/melamin s dřevěnou strukturou, ořech hickory/melamin s dřevěnou strukturou (pouze pro zkrácené umyvadlové skříňky)

Umyvadlové desky

Umyvadlové desky jsou v nabídce v následujících velikostech a barvách: 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm, 120 cm, 135 cm

bílá lesklá, lak
bílá matná, lak
písková šedá lesklá, lak
šedo-béžová matná, lak
láva matná, lak
dub melamin, struktura dřeva
Ořech hickory, struktura dřeva
bílý mramor, kamenina matná
černý mramor, kamenina matná

Barvy: bílá lesklá/lak, bílá matná/lak, písková šedá lesklá/lak, šedo-béžová matná/lak, láva matná/lak, dub/melamin s dřevěnou strukturou, ořech hickory/melamin s dřevěnou strukturou, bílý mramor/kamenina matná, černá mramor/kamenina matná (kamenina je v nabídce pouze v šířce 120 cm).

Dokonalost do nejmenšího detailu

Zásuvka s organizačním systém

Koncept zásuvky byl vyvinut společností Geberit s velkým důrazem na detail. Výsledek je působivý: vysoce kvalitní, lehké zásuvky bez zkosení nebo objemných podpěr, což maximalizuje dostupný úložný prostor. A navíc už nejsou zapotřebí výřezy pro umyvadlový sifon. Střed zásuvky je proto hlubší a vytváří tak více úložného prostoru. Lze přidat také světelné pásy, které poskytují lepší osvětlení uvnitř zásuvek a moderní vzhled. Zásuvku lze vybavit kvalitním modulárním organizačním systémem pro udržení zásuvek v záviděníhodném pořádku.

Zrcadlová skříňka Geberit ONE se systémem ComfortLightIntuitivní osvětlení pro každou situaci

Zapuštěné ve stěně

Nová zrcadlová skříňka Geberit ONE je k dispozici v pěti různých velikostech zapuštěných do zdi nebo osazených na omítku, v eloxovaném hliníku nebo bílé barvě a plně zrcadlová nebo s osvětleným výklenkem. Vrcholem a skutečně jedinečnou inovací nové zrcadlové skříňky Geberit ONE je koncepce integrovaného osvětlení. ComfortLight je navržen s různými zdroji světla, aby poskytoval nejen autentický zrcadlový obraz bez stínů, ale dokonce osvětloval celou koupelnu.

Osvětlení je plynule stmívatelné a jeho ovládání je intuitivní. Jasnější světlo je automaticky chladnější a tlumené světlo je teplejší. Intenzita a barva se tak přizpůsobují potřebám a náladám uživatelů koupelny a jejich biologickým hodinám. Tento koncept osvětlení je typickým příkladem našeho motta Design Meets Function.

Více o Geberit Comfortlight

Přirozené světlo, které neoslňuje

Čím se vyniká nový koncept osvětlení od společnosti Geberit? Systém ComfortLight je navržen tak, aby dokonale osvětloval zrcadlo, umyvadla a místnosti pomocí čtyř světelných zdrojů integrovaných do zrcadlové skříňky Geberit ONE. Ty mají podobu horního světla nebo nepřímého osvětlení místnosti, světla zrcadla, světla výklenku a světla umyvadla. Všechny světelné zdroje spolu dokonale ladí v závislosti na zvoleném světelném módu.

Zrcadlová skříňka se čtyřmi světelnými zdroji
Klikněte na "i" pro více informací

Geberit ONE WCČistota a flexibita

Závěsné WC Geberit ONE je elegantní a s perfektními proporcemi. Je to zřejmé, když otevřete kryt: asymetrická vnitřní geometrie zcela bez okrajů zajišťuje, že splachování WC je fantastické, přičemž není hlasitější než šepot. Díky sofistikované instalační technologii lze výšku WC mísy jednoduše nastavit bez nutnosti otevírání předstěny, a to i léta po původní instalaci WC.

Nástěnná baterie Geberit ONE

Nástěnná umyvadlová baterie Geberit ONE, hranatý design
Nástěnná umyvadlová baterie Geberit ONE, kulatý design

Lepší hygiena a čistota

Elegantní nástěnné umyvadlové baterie Geberit ONE nabízejí ve srovnání se stojánkovými větší svobodu. Keramický povrch umyvadla není ničím narušen, proto jej lze velmi snadno čistit. Tak se zabraňuje usazování nečistot, které jsou živnou půdou pro bakterie, které se rádi hromadí v okolí vodovodních baterií.

Nástěnná baterie Geberit ONE je navíc dokonale sladěna s vnitřní geometrií umyvadel Geberit ONE. U konvenčních řešení je odtok přímo vystaven proudu vody, což dříve či později vede k usazování vodního kamene. Na rozdíl od toho design Geberit ONE umožňuje vodě dobře opláchnout jemné keramické křivky předtím, než odteče do odtoku. Nástěnná baterie je k dispozici buď v hranatém nebo v kulatém designu.

Sprcha

Koupelna Geberit ONE se sprchovým řešením

Geberit nabízí celou řadu chytrých produktů pro sprchy v úrovni podlahy. Objevte další inovativní řešení, která dokonale zapadají do konceptu série Geberit ONE. Výklenkový odkládací box šetří místo a poskytuje dobře přístupnou odkládací plochu na šampon, sprchový gel a jinou kosmetiku. Je vyspádován tak, aby stříkající voda a zbytky nečistot hladce odtékaly ven, což jistě oceníte při úklidu. Výklenek s policemi lze uzavřít posuvnými zrcadlovými dvířky. Sprchová stěna Geberit walk-in je ukotvena v předstěně bez viditelného uchycení a působí čistě a elegantně. Hladká, ničím nerušená plocha se snadno udržuje.

Product characteristics

TurboFlush

Keramická mísa bez okrajů s technologií TurboFlush

Objem spláchnutí 4.5 l

Úsporné splachování WC

SoftClosing sklápění

Praktický a tichý mechanismus pozvolného sklápění WC sedadla

WC sedadlo s funkcí QuickRelease

Lehko odnímatelné WC sedadlo pro jednoduché čištění

Volná podlaha

Závěsné toalety umožňují jednoduché čištění podlahy

Materiál odolný vůči vlhkosti

Koupelnový nábytek ze stlačené trojvrstvé dřevotřísky odolné vůči vlhkosti

Kompaktní rozměry

Různé tvary pro různé prostory

Zásuvky s tichým zavíráním

Zásuvky, které se samy a tiše zavírají.

Zásuvky s tichým zavíráním

Zásuvky, které se samy a tiše zavírají.

Skrytá montáž do stěny

Keramika závěsného WC má hladký uzavřený tvar

Mix & Match

Součást koupelnové řady Mix & Match

Výsledek nepřetržitého vývoje

Geberit ONE

Geberit ONE v sobě spojuje naše odborné znalosti v oblasti sanitárních technologií s naší vášní pro design, což nám umožňuje nabízet průkopnická, komplexní a plně integrovaná řešení pro celou koupelnu.

Umývací prostor Geberit ONE

Díky štíhlému, prostorově úspornému řešení mycího prostoru integrace sanitární technologie a koupelnového vybavení otevírá zcela nové způsoby vybavení koupelen sofistikovaným způsobem, který optimálně využívá prostor.

Geberit TurboFlush®

Díky bočnímu přívodu vody a asymetricky navržené keramické míse nabízí technologie TurboFlush® použitá v toaletě GEBERIT ONE opravdu jedinečný výkon.

produktový katalogVíce informací pro plánování koupelny

Koupelna Geberit ONE

Další informace o WC Geberit ONE, včetně rozměrů, naleznete v našem Produktovém katalogu.

Zjistěte více o výrobcích Geberit ONE