geberit geoosvědčená klasika

Sprchová řešení Geberit GEO nabízejí rozmanité možnosti pro oddělení sprchovacího prostoru od zbytku prostoru v koupelně. Všechny produkty mají bezpečné zasklení s povrchovou úpravou, která zajišťuje snadnou údržbu.

Posuvné sprchové dveře Geberit GEO

ŠIROKÁ NABÍDKA

Série sprchových koutů Geberit GEO nabízí vysoký komfort a perfektní funkčnost za velmi příznivou cenu. Patří sem klasické sprchové kouty čtvercové a čtvrtkruhové s posuvnými dveřmi. Posuvné dveře jsou vybaveny mechanismem dvojitých pojezdů, které snižují vibrace a redukují hluk, čímž je přímo předurčují i ​​pro koupelny v hotelích a penzionech. Pokud se sprchový kout nachází v nice, lze jej uzavřít křídlovými pivotovými dveřmi, posuvnými dveřmi nebo skládacími dveřmi, které najdou uplatnění zejména v malých prostorách. Pro snadné oddělení sprchového prostoru od zbytku koupelny slouží pevné stěny Walk-in, které se dodávají v různých rozměrech. Nabídku uzavírají vanové zástěny, které jsou praktickým řešením, pokud se ke sprchování využívá vana. Všechny produkty jsou vybaveny bezpečnostním sklem, které se díky speciální povrchové úpravě snadno udržuje čisté.

ODVODNĚNÍ

Sprchová řešení GEO lze kombinovat se sprchovými vaničkami Geberit v úrovni podlahy nebo s odtokem ve zdi či některým z široké nabídky sprchových žlabů.

geberit geo - široké možnosti

geberit geo - výhody pro vás

Produktový katalogvíce informací pro plánování koupelny

Sprchové řešení Geberit GEO

Další informace o koupelnové sérii Geberit GEO, včetně rozměrů, vlastností a technických parametrů, naleznete v našem online produktovém katalogu.

Zjistěte více o výrobcích Geberit GEO