Sprchovací toaletypro každou potřebu

Sprchovací toalety Geberit AquaClean dělají z čištění vodou snadnou záležitost. Jediným stisknutím tlačítka získáte jedinečně svěží zážitek a pocit čistoty a pohody. A protože Geberit AquaClean nabízí širokou škálu sprchovacích toalet, existuje ten správný model pro každého. Od elegantního kompletního řešení toalety až po flexibilní WC sedátko nebo upevnění WC.

Podívejte se napřehled

Mera

Pro perfekcionistyAquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera Comfort v chromovém provedení s dálkovým ovládáním Sigma70

Výjimečně dokonalé

Crème de la crème sprchovacích toalet je AquaClean Mera. Tento nejprodávanější model kombinuje všechny funkce sprchovací toalety v jednom produktu a je k dispozici ve verzi Comfort a Classic.

Zlatý hřeb řady AquaClean

Nejdůležitějším prvkem každé sprchovací toalety je sprchovací proud. Technologie sprchování Geberit WhirlSpray zaručuje skutečně jedinečný zážitek z příjemného a šetrného čištění. Patentováno a zdokonalováno již mnoho let nabízí bezkonkurenční pocit čistoty a pohodlí. Jakmile jednou vyzkoušíte WhirlSpray, nebudete už chtít nic jiného.

Vynikající splachovací výkon

Kromě jedinečného sprchovacího proudu nabízí AquaClean také vynikající splachovací výkon. Tajemství technologie TurboFlush spočívá v asymetrické vnitřní geometrii, která je nejen bezokrajová, ale nabízí také splachovací výkon, který je až desetkrát lepší, než předepisují mezinárodní normy.

Výsledné spláchnutí je velmi tiché a keramika se mimořádně snadno čistí.

Standard Geberit AquaClean

Technologie sprchování WhirlSpray

Jemný, revitalizující a účinný – sprchový proud Geberit zajišťuje příjemný zážitek z očisty.

Technologie splachování TurboFlush

Technologie splachování nabízí výjimečné splachování. Vše je doplněno keramikou bez okrajů, která se rychle a snadno čistí.

Intuitivní dálkové ovládání

Ovládejte všechny funkce sprchovací toalety stisknutím tlačítka. Dálkový ovladač je intuitivní a poskytuje informace o stavu zařízení.

Uživatelské profily

Osobní nastavení lze uložit a vyvolat stisknutím tlačítka.

Více možnostíPro optimální pohodlí

Přehled modelůGeberit AquaClean