Absolutní svěžestna vašich cestách

Zažijte pocit svěžestiGeberit AquaClean v hotelech

Geberit AquaClean Alba s dálkovým ovládáním Sigma30

Stále více hotelů po celé Evropě se snaží odlišit tím, že hostům nabízí něco zvláštního a jedinečného. Pocit naprosté svěžesti po každé návštěvě toalety je klíčovou součástí koupelnového zážitku. S Geberit AquaClean si mohou hoteloví hosté vychutnat výjimečnou čistotu a svěžest, i když jsou mimo domov.

Hotely spoléhají naGeberit AquaClean

Zjistěte, jak více než 500 prvotřídních hotelů používá AquaClean, aby svým hostům nabídlo bezkonkurenční úroveň pohodlí a hygieny. Podívejte se na video a nahlédněte do vybraných hotelů, které důvěřují sprchovým toaletám Geberit.​

Najít hotels AquaClean

Pro hoteliéry

Prodejní konzultant Geberit AquaClean

Provozujete hotel a chcete se připojit k řadám spokojených hoteliérů, kteří se již starají o komfort a pohodlí svých hostů sprchovými toaletami Geberit AquaClean? Mnoho lidí je zvyklých ve své kultuře používat pro intimní hygienu vodu a nechtějí se bez ní obejít ani při pobytu v hotelu. Ostatním může tato funkce dokonce poskytnout další důvod, proč si vybrat právě vaše zařízení.

Rádi vám pomůžeme s vašimi stavebními nebo renovačními projekty. Prodejní konzultanti společnosti Geberit nabízejí rozsáhlé odborné znalosti z hlediska sanitární techniky. Výběrem Geberitu vybíráte partnera, který je odhodlán poskytovat výjimečnou službu.

Kontaktuje svého konzultanta Geberit a proberte možnosti sprchových toalet ve vašem hotelu.

David Pánek, Sales manager retail
+420 602 569 660
david.panek@geberit.com

Vylepšete svou wellness nabídku

Vylepšete wellness program svého hotelu a nabídněte svým hostům mimořádný pocit pohody v koupelně.

Vylepšete svou hygienu

Zvyšte své hygienické standardy a překonejte rostoucí očekávání hostů, ať už jsou s tímto pohodlným doplňkem obeznámeni, nebo ho zažívají poprvé.

Vynikněte

Propagujte prémiové prvky svého hotelu nabídkou sprchové toalety – prvek, který může hosty při rozhodování o tom, kde se ubytovat, skutečně ovlivnit.

Využijte všestranného balíčku

Geberit vám poskytuje vysoce kvalitní produkty, snadnou údržbu a podporu spolehlivého partnera.