KONTAKTY

NAVŠTIVTE NÁS

mapka s showroomem Geberit v Praze

Geberit spol. s r. o.
administrativní budova Balabenka
(vchod z ul. Českomoravská)
Sokolovská 2408/222
190 00 Praha 9 - Libeň

Tel.: +420 284 689 670

Vážení zákazníci,
náš showroom je do odvolání zavřený. Technické konzultace jsou možné na vyžádání. Můžete se na nás obrátit buď písemně vyplněním kontaktního formuláře níže, nebo zavolat některému z našich obchodně-technických poradců, na něž naleznete kontakty na této stránce.

GPS souřadnice: 50°6'16.694“N, 14°28'59.070“E

Napište nám

Prosím, kontaktujte mě.

Pro účely zpracování vašeho požadavku můžou být vaše údaje poskytnuty jiným společnostem v rámci Geberit Group, jako i třetím stranám poskytujícím služby (např. poštovní služby a poskytovatelé IT služeb) v rozsahu svých zákonných pravomocí a v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Oslovení*

Jméno*

Příjmení*

E-mailová adresa*

Telefon

Mobilní telefon*

Vaše zpráva

Souhlasím, aby mě Geberit spol. s r.o. informoval o novinkách, akcích a marketingových nabídkách týkajících se koupelnových výrobků pomocí kontaktních údajů:

Osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa a telefonní číslo se zpracovávají za účelem přímého marketingu. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. a) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu, dokud subjekt údajů neodvolá souhlas se zpracováním jeho osobních údajů. Osobní údaje budou postoupeny společnostem v rámci skupiny Geberit, jakož i poskytovatelům služeb třetích stran (např. Poštovní služby a poskytovatelé IT služeb). Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku. Platí naše zásady ochrany osobních údajů.

Zajímají mě tato témata (max. 3):

Kontaktujte naše odborníky