KONTAKTY

NAVŠTIVTE NÁS

mapka s showroomem Geberit v Praze

Geberit spol. s r. o.
administrativní budova Balabenka
(vchod z ul. Českomoravská)
Sokolovská 2408/222
190 00 Praha 9 - Libeň

Tel.: +420 284 689 670

Covid 19 - Prosíme, o dodržování aktuálních platných ochranných opatření.

GPS souřadnice: 50°6'16.694“N, 14°28'59.070“E

Napište nám

Prosím, kontaktujte mě.

Pro účely zpracování vašeho požadavku můžou být vaše údaje poskytnuty jiným společnostem v rámci Geberit Group, jako i třetím stranám poskytujícím služby (např. poštovní služby a poskytovatelé IT služeb) v rozsahu svých zákonných pravomocí a v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Oslovení*

Jméno*

Příjmení*

E-mailová adresa*

Telefon

Vaše zpráva

Souhlasím, aby mě Geberit spol. s r.o. informoval o novinkách, akcích a marketingových nabídkách týkajících se koupelnových výrobků pomocí kontaktních údajů:

Osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, emailová adresa a telefonní číslo se zpracovávají za účelem přímého marketingu. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. a) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu, dokud subjekt údajů neodvolá souhlas se zpracováním jeho osobních údajů. Osobní údaje budou postoupeny společnostem v rámci skupiny Geberit, jakož i poskytovatelům služeb třetích stran (např. Poštovní služby a poskytovatelé IT služeb). Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku. Platí naše zásady ochrany osobních údajů.

Zajímají mě tato témata (max. 3):

Kontaktujte naše odborníky