Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Školení

pro montážní firmy, instalatéry a prodejce

Velmi důležitým faktorem úspěchu skupiny Geberit je úzká spolupráce s koupelnovými studii, montážními firmami, instalatéry, designéry, projektanty a architekty. Jen stálý kontakt s lidmi, kteří denně řeší problémy a nové výzvy v oblasti vybavení koupelen a zdravotně technických instalací, nám může dát kvalitní zpětnou vazbu a zároveň poskytnout cenné impulsy pro náš další rozvoj. Skupina Geberit si velmi váží tohoto partnerství a dává si záležet na tom, aby bylo plnohodnotné pro obě strany.

Firma Geberit spol.s r.o. pořádá pro instalatéry, projektanty a prodejce koupelnových studií jednodenní školení zaměřené na výrobky a materiály, které se dodávají na náš trh. Po absolvování školení účastníci získají Certifikát o proškolení.

Od 1. 1. 2016 jsou všechna školení pořádána v našem prezentačním a školicím centru - administrativní budova Balabenka, Praha - Vysočany. Školení probíhá ve čtvrtek a začíná v 10:00.

Termíny školení na 1. pololetí 2020 jsou zveřejněny níže.

Typy školení:

1. Instalační systémy Geberit, odtokové systémy, výrobky Geberit, Geberit AquaClean a koupelnové vybavení KOLO
2. Lisovací systémy Geberit Mapress, Geberit Mepla
3. Odpadní systém Geberit PE a systém odvodnění plochých střech Geberit Pluvia

Příhláška na školení:

*povinná pole

Chyba

Vyberte si typ a termín školení:

Instalační systémy Geberit, odtokové systémy, výrobky Geberit, koupelnové vybavení Geberit, Geberit AquaClean a KOLO*
Lisovací systémy Geberit Mapress, Geberit Mepla*
Odpadní systém Geberit PE a systém odvodnění plochých střech Geberit Pluvia *