Umyvadlové baterie Geberit Prvotřídní řešení

Optimální spolehlivost plánování pro nástěnné baterie

Nástěnné umyvadlové baterie Geberit Piave

Elegantní nástěnné baterie, čistá umyvadla a hodně prostoru pro umytí rukou. To jsou přesně ty kvality, které jsou při navrhování veřejných a poloveřejných sanitárních zařízení pro architekty a jejich klienty rozhodující. Důvod, kvůli kterému se nástěnné baterie navzdory svým zřejmým výhodám tak málo instalují, je poměrně banální – doposud neexistovalo prakticky žádné řešení pro jejich spolehlivé projektování a bezchybnou instalaci.

Modulární řešení a sofistikovaná instalace

Montážní prvek pro umyvadlové baterie Geberit Piave a Brenta

Nový modulární systém umyvadlových baterií Geberit představuje zajímavé řešení, které se vypořádává jak s obecnými nedostatky bezdotykových baterií, tak se specifickými problémy, které vznikají při projektování a montáži nástěnných baterií. S výjimkou infračerveného čidla jsou všechny elektronické části umístěny v oddělené funkční krabici. Ta je umístěná zcela odděleně a nenápadně pod umyvadlem a otvírá proto zcela nové možnosti designového ztvárnění baterií.

Nadčasový, elegantní design

Stojánkový systém umyvadlových baterií Geberit Brenta

Umyvadlové baterie Geberit Piave and Brenta, navržené v londýnském studiu Christoph Behling Design, mají neuvěřitelně štíhlý, nadčasový a elegantní tvar. Oba modely existují v nástěnné i stojánkové verzi v délkách 170 mm a 220 mm a lze je kombinovat prakticky s jakýmkoliv umyvadlem.

Elegantně tvarovaná těla baterií jsou vyrobena z pochromované mosazi. Inovativním prvkem je vyztužená plastová hadička, kterou je voda vedena z funkční krabice pod umyvadlem do provzdušňovače umístěného u výtoku z baterie. Tento způsob vedení vody zaručuje její bezvadnou hygienickou kvalitu.

Vysoká zátěž

Koupelna vybavená nástěnnými bateriemi Geberit Brenta na veřejném místě

Elektronické baterie se používají v sanitárních zařízeních veřejných a poloveřejných budov, jakými jsou například letiště, nákupní centra, školy a restaurace. Především v hojně navštěvovaných místech musí tyto baterie vydržet velký nápor včetně hrubého zacházení. Výběr správného řešení je zde proto pro spolehlivé fungování zařízení zvláště důležitý.

Široký sortiment pro všechny oblasti použití

Nástěnná baterie Geberit Brenta napájená z vlastního generátoru

Umyvadlové baterie Geberit lze napájet ze sítě, z baterií nebo z vlastního nezávislého generátoru.

Oba modely si lze zakoupit se směšovačem nebo bez něho. Jejich kompaktní, leskle pochromované tělo nejen dobře vypadá, ale také se dobře udržuje v čistotě. Pro speciální aplikace, jako jsou decentrální zásobníkové ohřívače vody, jsou k dispozici samostatná systémová řešení.

Osvědčená klasika

Umyvadlová baterie Geberit typ 185/186
Umyvadlová baterie Geberit typ 87/88

Sortiment spolehlivých a odolných baterií pro veřejné toalety doplňují umyvadlové armatury Geberit typu 185/186 a 87/88. Tyto osvědčené klasické baterie jsou v nabídce jako elektronické modely s napájením ze sítě či z baterie nebo v hydraulické verzi. Jsou k dispozici se směšovačem nebo bez něj. Lesklý chromovaný povrch usnadňuje jejich čištění a poskytuje jim atraktivní vzhled. Pro speciální aplikace, jako jsou decentrální zásobníkové ohřívače vody, jsou k dispozici samostatná systémová řešení.

Videa

Bezdotykové baterie Geberit a jejich vlastnosti

Nechte se inspirovat mnoha výhodami našich umyvadlových baterií (EN).

Bezdotykové baterie - montážní video

Zjistětě více o instalaci umyvadlových baterií Geberit.

Designer Christopher Behling

Designer Christopher Behling představuje bezdotykové baterie Geberit (DE/EN).

Veškeré technické informace najdete v online katalogu