Registrace záruky

Prodlužte si záruční dobu produktu Geberit AquaClean. V třetím roce záruky přebírá Geberit v případě materiálových nebo výrobních vad bezplatné dodání náhradních dílů, pokud byl výrobek nainstalován a uveden do provozu odbornou instalační firmou. K tomu účelu vyplňte prosím záruční formulář do 90 pracovních dnů ode dne instalace.

Vaše osobní údaje

Oslovení*
Jméno*

Příjmení*

Společnost

Ulice a číslo domu*

Poštovní směrovací číslo*

Město*

E-mail*

Mobilní telefon

Telefonní číslo

Použití k soukromým účelům?*

Údaje k vašemu modelu

Den instalace*
Číslo série*

Údaje o instalatérovi

Firma*

Jméno

Příjmení

Ulice*

Poštovní směrovací číslo*

Město*

Osobní údaje (kontaktní údaje) v rozsahu jméno, příjmení, firma, adresa, emailová adresa a telefonní číslo a údaje o instalaci v rozsahu jméno, příjmení, společnost, adresa se zpracovávají v rámci registrace za účelem prodloužení si záruční doby na zařízení GEBERIT AQUACLEAN. Osobní údaje se zpracovávají na základě článku 6 odst. 1 písm. b) Nařízení GDPR. Osobní údaje budou uchovávány po dobu 10 let od schválení prodloužené záruky. Osobní údaje ve výše uvedeném rozsahu se mohou přenášet do mateřské společnosti Geberit ve Švýcarsku.

Vaše údaje shromažďujeme k servisním účelům a neposkytujeme je třetím stranám.

E-mailovou adresu, kterou jste dříve sdělili, společnost Geberit spol. s r.o. použije, aby Vás v budoucnu e-mailem informovala o svých vlastních podobných nabídkách. Proti tomuto použití můžete u společnosti Geberit spol. s r.o. kdykoli vznést námitku, zejména prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v tzv. impresu, aniž by Vám vznikly jiné náklady než náklady na přenos podle základních tarifů.