Ladící zrcadlový prvek

Život bez zrcadla v koupelně je v dnešním světě téměř nepředstavitelný. Holení se a nanášení make-upu by bylo celkem výzvou. Proto je správné zrcadlo klíčovou součástí moderních koupelen. Ale jaký druh zrcadla je ten nejlepší? Existuje několik věcí, které by vám mohly pomoci udělat správné rozhodnutí.

žena před zrcadlovou skříňkou Geberit Acanto

Ne všechna zrcadla jsou stejná

Existuje několik různých typů zrcadel, ze kterých si můžete vybrat. Základní rozdíl je mezi klasickými zrcadly a zrcadlovými skříňkami. Co je lepší, závisí zejména na velikosti a požadované funkčnosti koupelny. V koupelně pro hosty je zrcadlo často lepší volbou, zatímco v rodinné koupelně je výhodnejší zrcadlová skřínka, protože poskytuje potřebný úložný prostor.

To však není všechno, co nabízí zrcadlové skříňky. Mnohé jsou zevniř celé zrcadlové. To znamená, že se můžete podívat do zrcadla i tehdy, když jsou dvířka otevřena nebo se můžete vidět ze stran i zezadu. Vnitřek zrcadlových skříněk se taky dá rozdělit do sekcí, například pomocí pohyblivých poliček.

zrcadlo Geberit Option
Klikněte na "i" a zjistěte více informací

A bylo světlo

Světelné zdroje integrované do zrcadla nebo zrcadlové skříňky poskytují optimální osvětlení oblasti umyvadla a při holení nebo nanášení make-upu dodávají to správné světlo. V závislosti na požadavcích na sovětlení si můžete vybrat z různých konceptů. Nepřímé osvětlení, které zajišťují LED pásky nebo jiné zdroje světla namontované často za satinmovaným sklem, má elegantní efekt. Vytváří příjemnou atmosféru a neoslňuje.

Přidané výhody

Nyní už se jen musíte rozhodnout, kterou přidanou hodnotu chcete. Ať už jde o integrované osvětlení, integrované zásuvky na fén, elektrický zubní kartáček nebo mobil, USB porty nebo integrovaná zvětšovací zrcátka ideální pro holení nebo při nanášení make-upu – existuje velmi možností na výběr.

Kvalita se vyplatí

Je také důležité vědět, že vlhkost v kkoupelně může zrcadlo poškodit a s tím i v něm nainstalovanou elektřinu. Laciné výrobky tu nemají co dělat. Je také důležité všimnout si, že elektrické prvky, USB porty a samozřejmě připojení sovětlení mají IP kód 44. Jsou tedy chráněné před odstřikující vodou.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Buďte s námi vždy v obraze

ikona newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost