Ovládací tlačítka pro WC Vaše volba je důležitá

Showroom ovládacích tlačítek

Různé varianty tlačítek

Je to Vaše vysněná koupelna. Obkládačky si vybíráte tak, aby odrážely váš styl. Ani při výběru toalety a umyvadlových baterií nepřistupujete na kompromisy. Vybrat si správně je důležité, proto Geberit nabízí to pravé ovládací tlačítko pro každého. Ovládací tlačítko nejenže doplňuje design vaší koupelny, ale nabízí také komfortní funkce, které mohou skutečně zlepšit váš životní styl.

Objevte širokou škálu dostupných možností v našem showroomu ovládacích tlačítek a nechte se inspirovat rozmanitostí nabízených tvarů, barev a materiálů.

Geberit Sigma70 Minimalistický levitující design

Další možnosti

Geberit DuoFresh

Geberit tlačítko Sigma50 s odsávání zápachu
Čerstvý vzduch pro každého

Novou jednotku na odsávání zápachu Geberit lze instalovat do všech podomítkových splachovacích nádržek řady Sigma. Kromě vzduchového filtru má také orientační světlo a soupravu pro vhazování tyčinek. Za určitých podmínek mohou být stávající toalety také dovybaveny jednotkou na odsávání zápachu.

Jednotka odsávání zápachu Geberit odstraňuje nepříjemné pachy přímo z WC. Odsává vzduch přes splachovací trubku a splachovací ventil, čistí jej pomocí keramického voštinového filtru a poté jej vrací zpět do místnosti. Nabízí také následující funkce:

  • Orientační LED světlo za tlačítkem poskytuje diskrétní osvětlení při nočním chození na toaletu. Světlo je řízeno bezdotykovým senzorem, který zajišťuje automatické zapínání a vypínání osvětlení a odsávání vzduchu. Nastavení senzoru přiblížení lze personalizovat pomocí aplikace.
  • Souprava na vhazování tyčinek. Tyto tyčinky zabarví vodu do modra a vytvářejí příjemnou vůni.
Instalace a spotřební materiál

Instalace je jednoduchá a dobře promyšlená. Jediným požadavkem je připojení k síti 230 V.

  • S výjimkou transformátoru se všechny součásti instalují přes servisní otvor nádrže. V souladu s předpisy je transformátor uložen jinde - například v zapuštěné skříni s provozním otvorem.
  • Transformátor se prodává pod samostatným číslem výrobku. Až na několik výjimek lze všechny produkty řady Sigma kombinovat s jednotkou pro odsávání zápachu. Ovládací tlačítka ze starších řad je třeba v případě dodatečné montáže vyměnit.
  • Díky speciálnímu mechanismu lze ovládací tlačítko otevřít velmi snadno, což umožňuje snadný přístup pro výměnu spotřebního materiálu.
  • Vložka pro tyčinky v nádržce je umístěna na snadno přístupném místě za ovládacím tlačítkem.Keramický voštinový filtr je rovněž snadno přístupný a může jej vyměnit koncový uživatel.
  • Intenzitu orientačního světla a dobu jeho svícení si může koncový uživatel přizpůsobit prostřednictvím aplikace.

Keramický voštinový filtr i tyčinky do splachovací nádržky si můžete kdykoli objednat prostřednictvím internetového obchodu, obchodního partnera nebo u svého instalatéra.

Promyšlené řešení – splachovací systémy Geberit

Geberit vyrábí spolehlivá, diskrétní řešení skrytá ve stěně, která se vyznačují bezchybnou funkčností, uživatelskou přívětivostí a mimořádně dlouhou životností. Jedinou částí splachovacího systému Geberit, kterou může uživatel po dokončení montáže vidět, je tlačítko splachování. K dispozici jsou různé splachovací systémy vhodné pro prakticky jakoukoliv stavební situaci. Různé typy těchto systémů a k nim příslušící splachovací tlačítka jsme pro jednodušší orientaci pojmenovali stejnými názvy: Sigma, Omega a Delta.

Splachovací systém Geberit Sigma

Nádržky a ovládací tlačítka Geberit Sigma

Videa

Geberit Duofresh - přístup

Tlačítko lze snadno odsunout do strany.

Správná volba

Inspirujte se množstvím možností a modelů splachovacích tlačítek.

Geberit DuoFresh - montáž

Jak na instalaci jednotky odsávání zápachu Geberit DuoFresh? Zjistěte v tomto videu.

Veškeré technické informace najdete v online katalogu

Ovládací tlačítka brožura a přehledný leták

Prohlédnout si  (9.5 MB) brožuru ovládacích tlačítek Geberit
Prohlédnout si  (1.1 MB) přehledný leták s ovládacími tlačítky Geberit