Údržba vaší koupelny

Pokud se o své auto nebudete pravidelně starat, rychleji zrezaví nebo se porouchá. I v koupelně se vyplatí vše pravidelně udržovat - abyste z ní měli co největší požitek. Začíná to u čištění ploch, pokračuje přes čištění keramiky a kohoutků a nesmí se zapomínat ani na sprchový kanálek.

Sprcha

SPRCHA

Geberit CleanLine usnadňuje údržbu sprchy (© Geberit)

Pravidelné čištění je důležité pro stále pěkný vzhled vaší koupelny. Platí to i pro sprchovou vaničku, čištění jejího povrchu zajistí, že bude vypadat dobře, bez nevzhledných usazenin a vodního kamene. Čistící procesy, které vyžadují více času by se měly rovněž provádět pravidelně. Patří mezi ně čištění odtoku vody ze sprchy nebo čištění sprchového žlábku. Sifon lze snadno vyjmout a vyčistit, ale čas od času je třeba se zaměřit rovněž na odtok a kanálek. Zbytky mýdla a nečistot mohou totiž odtok ucpat.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Buďte s námi vždy v obraze

Obrázky na téma Tipy a rady

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost