Neomezená mobilita

umyvadlo Geberit Selnova Comfort pro neomezenou mobilitu v koupelně

Je důležité navrhnout koupelnu na delší období. Vícegenerační koupelna Geberit Selnova Comfort vám ukáže, jak mohou malé detaily pomoci zajistit vysokou kvalitu života v koupelně z dlouhodobého hlediska, jakož i to, jak může vypadat skvělý bezbariérový a věkově vhodný design koupelny. Řada speciálních a pohodlných prvků nabízí maximální nezávislost lidem s omezenou schopností pohybu.

Geberit Selnova Comfort

Funkční detaily, které dělají viditelný rozdíl

Výrobky Geberit pro bezbariérové koupelny nejen vypadají atraktivní, ale také vyznačují svou orientací na uživatele všech věkových kategorií. Příklady zahrnují širokou škálu řešení pro sprchy na úrovni podlahy, elektronické zápachové uzávěrky a dálkové ovládání splachování pro toalety. Dnešní koupelny jsou již tedy optimálně vybaveny i do budoucna.

Sprchová řešení v úrovni podlahy
Ovládací tlačítka

Bezpečná, bezbariérová instalace toalety

Geberit Duofix pro závěsné WC a oporou pro madla
výškově nastavitelný prvek Geberit Duofix

Bezbariérové ​​instalační prvky pro závěsné toalety v instalačním systému Geberit Duofix jsou dokonale přizpůsobeny potřebám lidí s omezenou schopností pohybu. Úzké prvky umožňují standardně vyhovující instalaci bezpečnostních rukojetí do všech konstrukčních situací, plus nastavitelnost výšky keramických zařízení s velkým zvýšením až o 70 cm pro uživatele invalidních vozíků. Výškově nastavitelné prvky umožňují kdykoliv provést úpravy k zajištění pohodlného používání a přístupu pro invalidní vozíky. Sortiment zahrnuje také instalační prvky s integrovanými upevňovacími body pro bezpečnostní rukojeti, které se dají namontovat rychle, snadno a bezpečně.

Má smysl uvažovat o budoucnosti již ve fázi plánování, protože nepřítomnost těchto montážních desek v koupelně způsobuje, že dodatečná montáž jednoduchých bezpečnostních rukojetí je ve většině případů složitá a nákladná.
S výškově nastavitelným instalačním prvkem Geberit Duofix pro závěsné toalety se dá výška desky plynule nastavovat až do 8 cm, aniž by to mělo vliv na předstěny panely. Pro větší pohodlí a flexibilitu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.