Sprchová řešenív úrovni podlahy

Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi žádané. Otevřeně a plynule navazují na interiér koupelny a umožňují pohodlný a bezbariérový vstup do prostoru sprchy. Všechna řešení, která Geberit nabízí pro odvodnění tohoto typu sprchových koutů, se vyznačují atraktivním designem, snadným čištěním a hydraulicky optimalizovanou technologií odtoku.

koupelna se sprchovým kanálkem Geberit CleanLine

Geberit CleanLine

Kombinuje výjimečný vzhled s funkčností a hygienou. Pro ničím nerušený povrch podlahy umístěte kanálek až na okraj sprchy a užijte si sprchování naplno.

koupelna s odtokem sprchy ve zdi Geberit

Odtok do zdi

Díky přemístění odtoku do stěny může váš sprchový kout otevřeně a plynule navazovat na interiér koupelny a dlažba si ponechá svůj opticky čistý a ničím nerušený vzhled. Vaše chodidla se již nikdy nemusí dotýkat odtokové vpusti.

koupelna se sprchovou vaničkou Geberit Setaplano

Geberit Setaplano

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano je vyrobena z vysoce kvalitního, odolného materiálu, jehož výhody jsou zřejmé již na první dotyk. Na rozdíl od kovu, skla nebo keramiky je tento materiál příjemně teplý a hedvábně jemný. Kromě toho se sprchová vanička Geberit Setaplano jednoduše a rychle se čistí.

sprchová vanička Geberit Olona v bílé barvě

Sprchová vanička Geberit Olona

Sprchová vanička Geberit Olona vyniká snadnou instalací, minimalistickým designem a atraktivním poměrem ceny a kvality. Sprchový povrch je vyroben z litého kamene a může být instalován v úrovni podlahy. Krytka odtoku je orámována tenkým chromovým prstencem, díky němuž se zdá, že se krytka nadnáší, a vytváří tak skutečné vizuální požitek. Kromě toho lze matný povrch vaničky také snadno čistit. Geberit Olona je k dispozici v mnoha různých rozměrech, a je tedy vhodná prakticky do jakékoliv koupelny.

Geberit Sestra sprchová vanička

Geberit Sestra

Jedinečnou vlastností sprchové vaničky Geberit Sestra je její výrazný kamenný design, který je vidět i cítit. Robustní kámen z pryskyřice je příjemně teplý na dotek a díky svému profilu má také vynikající protiskluzové vlastnosti. Sprchová vanička Sestra je k dispozici ve třech barvách (bílá, kamenná šedá a grafitová) a dvanácti velikostech, což znamená, že se dokonale hodí do každé koupelny. Další výhodou je, že podlaha sprchového koutu i hřebenová vložka v odtoku se snadno čistí - a udržují v čistotě.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.