Geberit ComfortlightSvětlo, které si oblíbíte - zaručeně

Místnost, ve které den začíná a končí: koupelna. Je to místo, kde se připravujeme na den a staráme se o sebe, než jdeme spát. Útulná atmosféra v koupelně pomáhá pozitivně zahájit den a klidně ho ukončit. Koncept osvětlení Geberit vytváří harmonické prostředí díky propojeným světelným zdrojům a systému Geberit ComfortLight.

Výhody:

  • Sanitární výrobky a koupelnový nábytek s technologií Geberit ComfortLight vytvářejí v místnosti atmosféru a dokonale ji osvětlují v kteroukoli denní dobu.
  • Nastavitelný jas a barva světla přinášejí do koupelny příjemný pocit.
  • Připojené světelné zdroje lze ovládat současně pouhým stisknutím tlačítka.

Intuitivně si zvolte vhodné osvětlení pro každou situaci

Automatické ovládání světla umožňuje plynulé stmívání a intuitivní ovládání: světlo je automaticky chladnější, když je světlo jasnější a teplejší, když se ztlumí. Tato kombinace barevné teploty a jasu je to, co činí Geberit ComfortLight jedinečným. Koncepce osvětlení nabízí čtyři naprogramované nálady osvětlení, které mohou být plynule tlumené, aby poskytly správné světlo pro každou potřebu:

Snadné ovládáníHarmonické osvětlení stisknutím tlačítka

Všechny světelné zdroje lze ovládat současně stisknutím jediného tlačítka pomocí systému DALI. Zákazníci se mohou rozhodnout, zda chtějí ovládat osvětlení digitálně prostřednictvím aplikace Geberit Home nebo pomocí dotykového senzoru na zrcadlové skříňce. Další možností ovládání pomocí klasického vypínače. Výhodou aplikace Geberit Home je navíc i možnost upravit spuštění různých světelných módu, podle denní doby.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky