Alba údržba a péče

Jak na to?

Geberit AquaClean Alba

Krátká a užitečná funkční videa vás provedou péčí a údržbou vašeho přístroje AquaClean Alba. Prakticky neporézní, extrémně hladký povrch umožňuje snadné a účinné čištění. Aby se zabránilo usazování vodního kamene, integrovala společnost Geberit také program na odstraňování vodního kamene, který zajišťuje dlouhodobou výkonnost sprchových klozetů.

Jak na čistění sprchovacího WC?

Geberit Alba with quick release

Zde vidíte, jak snadno lze sprchový WC vyčistit sejmutím sedátka a víka WC pomocí funkce rychlého uvolnění. Tím také zabráníte usazování nečisror na upevňovacích prvcích.

Speciálně vyvinutý čisticí prostředek AquaClean je obzvláště šetrný k životnímu prostředí a účinně odstraňuje nečistoty, stopy po vodě a skvrny od vodního kamene. Je vhodný pro čištění vnějších částí všech modelů Geberit AquaClean.

Čištění trysky

Společnost Geberit doporučuje trysku pravidelně a důkladně čistit. Za tímto účelem jednoduše odpojte trysku od WC a vyčistěte ji samostatně.

Čištění trysky - video

Odvápňování

Přístroj AquaClean Alba vás upozorní na nutnost odstranění vodního kamene blikáním červené/modré barvy na dálkovém ovladači.

Aplikace Geberit Home vás krok za krokem provede procesem odstraňování vodního kamene.

Jediné, co musíte udělat, je nalít prostředek Geberit na odstraňování vodního kamene do určeného otvoru a spustit program odstraňování vodního kamene.

Během odstraňování vodního kamene nepoužívejte sprchový klozet po dobu přibližně 60 minut.