Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Geberit Duofix

Univerzální talent pro suchou stavbu

Samonosné prvky pro novostavby a rekonstrukce

  • Geberit Duofix, předstěnový systém pro suché procesy

Geberit Duofix nabízí ucelený sortiment univerzálně použitelných, samonosných montážních prvků pro uchycení všech sanitárních zařizovacích předmětů v konstrukcích prováděných suchým procesem. Prvky jsou vhodné k montáži do lehkých sádrokartonových stěn nebo příček a pro předstěnovou montáž bez mokrých procesů na celou nebo částečnou výšku místnosti. Používají se v nových budovách i rekonstruovaných objektech.

Tak se dnes staví koupelny

  • Montážní prvek Geberit Duofix, univerzální talent pro zavěšení zařizovacích předmětů

S více než 200 typy pokrývají montážní prvky Geberit Duofix prakticky libovolnou stavební aplikaci. Usnadňují instalaci toalet, pisoárů, umyvadel, umyvadlových baterií nebo odtoků ve stěnách sprchových koutů.

Řešení na míru pro každou stavební situaci

Geberit Duofix nabízí individuální řešení různých montážních situací na stavbě. Pomocí systémových profilů a stojin Geberit Duofix lze vytvořit celé systémové stěny a vyhovět veškerým běžným i speciálním požadavkům.