Geberit WC systémDokonalá kombinace techniky splachování a koupelnové keramiky

Hledáte-li toaletu s vynikajícím splachovacím výkonem a komplexním všestranným balíčkem včetně nadstandardních záruk, pak jste ji našli: Geberit WC systém.

Systém Geberit pro WC představuje optimální kombinaci splachovacích nádržek pod omítku Geberit a toalet, což nabízí velké výhody jak pro koncové zákazníky, tak pro instalatéry. Díky tomuto působivému systému si můžete odškrtnout všechna políčka týkající se silného a přesného výkonu splachování, rychlé montáže a nadstandardních záruk, z čehož těží zákazníci po mnoho dalších let. To vše vám nabízíme z jednoho zdroje, abychom zajistili, že budete se svou toaletou dlouhodobě zcela spokojeni.

Proč zvolit Geberit WC systém?Vaše výhody

Lepší splachovací výkon

V kombinaci s nádržkou nabízí technologie TurboFlush vynikající splachovací výkon

Vyšší standard čistoty

Díky odnímatelnému víku WC, speciální glazuře a bezokrajovému designu se naše toalety velmi snadno čistí

Vylepšený design

Vyberte si ovládací tlačítko pro splachování, které bude dokonale ladit s vaší koupelnou a stylem

Lepší kvalita

Naše výrobky důkladně testujeme, abychom vám mohli nabídnout dlouhodobé záruky a dostupnost náhradních dílů

Až 10krát lepší splachovací výkonIdeální kombinace techniky splachování WC a sanitární keramiky

Pro důkladné spláchnutí toalety je zapotřebí více než jen voda. V konečném důsledku záleží i na množství síly použité k získání vody z nádržky do WC mísy a jak přesně je voda sanitární keramikou protéká, aby byla zevnitř celá důkladně vypláchnutá.

WC keramika Geberit nabízí vynikající splachovací výkon v kombinaci s optimálně sladěnou splachovací nádržkou Geberit. A co víc, tento WC systém až 10násobně překračuje zákonné požadavky na splachování toalety, a to díky funkcím, jako je optimalizovaný tvar sanitární keramiky a přesné a výkonné vedení splachovací vody. Díky bezokrajovému designu WC keramiky Geberit se naše toalety také velmi snadno čistí.

Lepší splachovací výkon s Geberit TurboFlush

Při vývoji toalet neustále bereme v potaz naše zákazníky. Důležitá část vývoje se odehrává v naší interní sanitární laboratoři. Ve společnosti Geberit provádíme přesné analýzy průtoku splachovací vody v našich toaletách, abychom byli schopni průběžně optimalizovat výkon splachování. Technologie Geberit TurboFlush pro ještě účinnější splachování toalet vaše WC spolehlivě vyčistí.

Díky speciální vnitřní geometrii proudí voda v našich toaletách přesně a výkonně, díky čemuž dojde k řádnému omytí veškerého povrchu. V naší vlastní sanitární laboratoři jsme provedli minimálně třináct různých splachovacích testů. Výsledky ukazují, že náš splachovací výkon je prostě vynikající.

Dlouhodobá zárukadíky certifikované kvalitě

Záruka na náhradní díly
  • Dostupnost náhradních dílů po dobu 50 let: Geberit garantuje splachovací funkci svých nádržek pod omítku po dobu 50 let. Vyňaty jsou specifické funkce elektronických produktů, jako je hygienický proplach nebo systém odsávání zápachu DuoFresh.

Snadno omyvatelné povrchydíky doplňkovým funkcím

Odnímatelné záchodové sedátko pro snadné čištění toalety Acanto

Čištění toalety ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky bezokrajové WC keramice Geberit, snadno odnímatelnému WC sedátku a neuvěřitelně hladké povrchové úpravě KeraTect® bude

vaše WC vždy zářivě čisté.

Ovládací tlačítka v různých provedeníchDokonalý styl pro každý estetický styl

Rozsah povrchů dostupných pro ovládací tlačítko Geberit Sigma70

Zažijte naplno rozmanitost našich ovládacích prvků. Vyberte si ze široké škály vzorů, materiálů a barev a najděte perfektní ovládací tlačítko, které bude vyhovovat vaší koupelně a stylu.

Vaše koupelna se během chvilky promění ve vlastní elegantní ráj.

Objevte náš showroom s ovládacími prvky

O 40% rychlejší montáž WC systému

Instalatérský WC systém, který tvoří splachovací nádržka pod omítku Geberit Sigma a WC Geberit Acanto

Naše inovativní montážní techniky a jednoduchá údržba znamenají, že celá montáž je o 40% rychlejší než u běžných splachovacích nádržek a WC keramiky.

A jak je to možné?

  • Převážně díky montáži bez nářadí
  • Díky jednoduchému upevnění EFF3 (Easy Fast Fixing)
  • Díky chytrému montážnímu zařízení

Objevte Geberit Duofix

Často kladené otázky ohledně Geberit WC systému

Kde si mohu koupit systém Geberit pro WC?

Nechte si poradit od našich odborníků ohledně různých možností WC systémů a prohlídky příslušných výrobků. Naši partneři vám rádi pomohou.

Najít specializovaného prodejce

Objevte podobné výrobky