Abychom vám mohli nabídnout optimální služby, používají tyto webové stránky soubory cookie. Používáním našich webových stránek vyjadřujete souhlas s používáním těchto souborů. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany osobních údajů .

Zavřít
Geberit Česká republika

Geberit AquaClean

Sprchovací WC

Zažijte Geberit AquaClean

 • Toaleta Geberit AquaClean Tuma s integrovanou sprchou v koupelně

Dopřejte si jemnou očistu vodou s toaletami Geberit AquaClean. Pocit svěžesti s vámi zůstane po celý den.

Geberit AquaClean v sobě spojuje pohodlí, design a šetrný přístup k životnímu prostředí se známou kvalitou Geberit. Výsledkem je estetické a inovativní sanitární řešení pro vaši koupelnu. Geberit AquaClean má vhodný model pro každou životní situaci a každé přání, od sedátek pro vylepšení vašeho stávajícího WC až po luxusní řešení včetně WC mísy.

Přirozená WC hygiena: čistí a svěží jediným stisknutím tlačítka

 • Toaleta Geberit AquaClean s perlivou sprchou

Pouze voda vás dokáže skutečně očistit. Pečovat o osobní hygienu znamená věnovat zvláštní pozornost svým intimním partiím. Vychutnejte si nový pocit čistoty a svěžesti po stisknutí tlačítka na toaletě s integrovanou sprchou.

Funkce sprchy

Přínosy pro vás

 • Prvotřídní design, inovativní technologie a spolehlivá kvalita
 • Úžasné funkce pro vaše pohodlí
 • Blahodárná a důkladná očista
 • Vhodné řešení pro každý typ bydlení
 • Snadná instalace
 • Šetrný přístup k životnímu prostředí

Naše znalosti: chytré nápady pro vás

Již desítky let se ve výrobním závodě ve švýcarském Rapperswilu-Jona zabývají odborníci společnosti Geberit intenzivním výzkumem a vývojem. Jedním z plodů jejich práce jsou toalety Geberit AquaClean, které vedle vynikajícího designu nabízejí celou řadu revolučních, patentovaných technologií, jejichž jediným úkolem je hýčkat svého majitele.

Objevte více inovativních nápadů

Pro každou potřebu ten správný model

 • Toaleta Geberit AquaClean Mera s integrovanou sprchou
 • Toaleta Geberit AquaClean Sela s integrovanou sprchou
 • Toaleta Geberit AquaClean Tuma s integrovanou sprchou

Mezi modely Geberit Mera, Sela a Tuma lze najít vhodné řešení pro prakticky libovolný požadavek a každou životní situaci: od kompletního řešení včetně WC mísy až po sedátko určené pro stávající WC. Díky perfektní kombinaci designu a technologie nepotřebuje žádná z těchto toalet více místa než běžné WC.

 • Geberit AquaClean Mera nabízí maximum pohodlí a splňuje nejvyšší nároky na design a funkčnost.
 • AquaClean Sela vyniká střízlivou a jednoduchou elegancí: sprchovací toaleta, jejíž speciální funkce není na první pohled patrná.
 • Toaleta AquaClean Tuma je kompaktní a všestranné řešení, které je cenově dostupné pro každou domácnost. AquaClean Tuma existuje v modelu kompletního WC řešení a také jako sedátko pro dodatečné vybavení vašeho WC.

Toalety Geberit AquaClean jsou vybaveny patentovanou technologií sprchování WhirlSpray a intuitivním dálkovým ovládáním. V závislosti na modelu jsou k dispozici doplňkové komfortní funkce, jako je dámská sprcha, jednotka odsávání zápachu, teplý fén a vyhřívané WC sedátko.

Deset důvodů pro výběr Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera
Geberit AquaClean s černým sanitárním modulem Monolith

Kompatibilita

Univerzální použití

Všestranné instalační technologie Geberit umožňují použít toaletu Geberit AquaClean Mera prakticky v každé stavební situaci. Toaleta je kompatibilní se všemi předstěnovými systémy a sanitárními moduly Geberit Monolith.

Geberit AquaClean - technologie sprchování WhirlSpray

Technologie sprchování WhirlSpray

Dvě trysky pro účinnější očistu

Sprchový proud, který současně pulzuje, otáčí se a navíc je obohacený dynamickým provzdušněním zaručuje výjimečně důkladné a účinné čištění, příjemně osvěžující pocit a zároveň nízkou spotřebu vody.

Geberit AquaClean dámská sprcha

Dámská sprcha

Diskrétní tryska

Samostatná dámská sprcha nabízí funkci obzvlášť jemného sprchovacího proudu. Její tryska je integrována do sprchovacího ramene a díky tomu je hygienicky čistá, i když se právě nepoužívá.

Geberit AquaClean - vyhřívané WC sedátko

Vyhřívané WC sedátko

Komfortní posezení

Toaleta rozpozná blížícího se uživatele a začne okamžitě nahřívat WC sedátko z vysoce kvalitního duroplastu. V stand-by režimu tato funkce neodebírá žádný elektrický proud a navíc ji lze zcela vypnout.

Geberit AquaClean orientační osvětlení

Noční podsvícení

Navodí příjemnou atmosféru

Diskrétní světlo přitáhne pozornost a umožní vám orientovat se v koupelně i potmě. Světlo reaguje na přiblížení uživatele a aktivuje se čidlem. Můžete si zvolit jednu ze sedmi barev světla.

Automatické otevírání a sklápění víka

Bez zbytečné námahy

Čidlo rozpozná blížícího se uživatele a automaticky odklopí WC víko. Po použití se toaleta zase sama zavře. Proces můžete zahájit také sami - lehkým zatlačením na víko toalety. Díky této funkci bude WC vždy zavřené. Co může být pohodlnější?

Geberit AquaClean odsávání zápachu

Odsávání zápachu

Větrání už je zbytečné

Automaticky aktivované, velmi tiché odsávání odstraňuje nepříjemný zápach přímo na místě, kde vzniká, tedy ve WC míse. Odtud se znečištěný vzduch odvádí a čistí pomocí keramického voštinového filtru s dlouhou životností.

Geberit AquaClean - technologie splachování TurboFlush

Technologie splachování TurboFlush

Důkladné opláchnutí mísy

Asymetrická geometrie WC mísy umožňuje velmi účinné, a přesto tiché splachování. Voda vtéká do mísy jediným bočním otvorem. WC mísa zůstává dlouho čistá také proto, že v ní nenajdete žádné obtížně přístupné hrany nebo rohy, ve kterých by mohla ulpívat špína.

Geberit AquaClean Funkce osoušení

Funkce osoušení

Inteligentní fén

Rameno s fénem se vysouvá samostatně a automaticky se nastaví podle poslední polohy sprchovacího ramene. Funkce inteligentního osoušení se pak postará o postupné klesání teploty vzduchu a osychající pokožku tak příjemně osvěží.

Geberit AquaClean Dálkové ovládání

Dálkové ovládání

Intuitivní a přehledné

Dálkové ovládání je uživatelsky příjemné. Aktivaci všech funkcí je možné provádět jednou rukou. Displej na zadní straně umožňuje individuální nastavení a upozorní na nutnost odstranění vodního kamene.

Kompletní péče o vaši intimní hygienu

Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Náš zákaznický servis vám vždy rád pomůže a odpoví na jakýkoliv dotaz. Ať už potřebujete konzultaci nebo máte otázky týkající se toalety Geberit AquaClean, neváhejte nás kontaktovat.

Ocenění za design toalety Geberit AquaClean Mera

 • Red Dot Award 2015 pro Geberit AquaClean Mera
 • DesignPlus/ISH pro Geberit AquaClean Mera

Ocenění za design toalety Geberit AquaClean Sela

 • DesignPlus/ISH pro Geberit AquaClean Sela
 • Interior Innovation 2013 pro Geberit AquaClean Sela
 • IF Product Design Award 2013 pro Geberit AquaClean Sela

Geberit AquaClean Tuma designové ocenění

 • IF product design award 2017 for Geberit AquaClean Tuma

Profi sekce

Online katalog - podrobné informace o Geberit AquaClean