Vany a vanové odtoky Geberit Funkce schovaná v té nejlepší podobě

Vany Geberit

Příjemné teplo uvolňuje celé tělo, okouzlující vůně pohladí vaše smysly. Koupel poskytuje relaxaci a uklidňuje - jeden z nejlepších způsobů, jak uniknout z našeho každodenního uspěchaného života. Dopřejte si relaxaci v teplé vodě.

Štíhlé linie

vana Geberit Tawa

Vana Geberit Tawa má jemně modelované křivky orámované geometricky čistou vnější konturou. V nabídce je vana pro jednu osobu nebo vana duo pro osoby dvě. Odtok vany pro jednu osobu je na konci vany. Duo vany jsou zkosené na obou stranách a odtok mají uprostřed a díky tomu můžou ve vaně pohodlně sedět 2 osoby. Vany jsou k dispozici v 6 velikostech.

Vanové odtoky Plochý profil pro praktické využívání vany

Aby byl požitek z koupele co nejlepší, systematicky odstraňujeme všechny možné překážky. Vše začíná už při instalaci vany spolu se všemi přípojkami, výsledek samozřejmě oceníte až při koupeli samotné i po ní. Vanové odtoky Geberit mají tyto výhody:

  • Rychlá a spolehlivá instalace prakticky v každé stavební situaci: plochá zápachová uzávěrka umožňuje posadit vanu níže a proto se do ní snadněji vstupuje
  • Rychlé odtékání vody díky zápachovým uzávěrkám s optimalizovaným průtokem
  • Splňuje všechny standardní požadavky

Vanový odtok Geberit s funkcí napouštění

vanový odtok Geberit s napouštěním
  • Funkce napouštění je zabudovaná ve vanovém odtoku
  • Tato kombinace umožňuje minimalistický design

Souprava nožiček pro vany

Když jsou nožičky vany připevněné, lze je snado otočit a nastavit požadovanou výšku díky integrované výškově nastavitelné funkci. To znamená, že jde vany jednoduše a rychle přizpůsobit jakékoliv konstrukční situaci.

Video

Instalační video

Montážní video - instalace vanové odpadní soupravy s ovládáním PushControl

Veškeré technické informace najdete v online katalogu

Ocenění

iF Product Design Award pro vanovou odpadní soupravu Geberit