Lepší koupelny, lepší život Co je pro vás v koupelně důležité?

Společnost Geberit si dala za cíl používat inovativní sanitární výrobky, které dlouhodobě zlepší kvalitu života lidí. Abychom pochopili specifické potřeby našich koncových zákazníků, provedli jsme v Evropě průzkum. Díky němu jsme zjistili šest hlavních požadavků - čistotu, praktičnost, pohodlí, optimalizaci prostoru, design a univerzálnost. Společnost Geberit vyvíjí a poskytuje produkty a řešení, které do posledního puntíku tyto požadavky splňují. Co konkrétně hledáte v koupelně vy?

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Najděte showroom ve vašem okolí

zákazníci v showroomu Geberit

Návštěva koupelnového showroomu je dokonalým způsobem, jak si prohlédnout koupelnové série Geberit naživo, získat dobré rady od zkušených odborníků a zblízka si prohlédnout výhody výrobků Geberit. “Design Meets Function“ - název mluví za vše. Prohlédněte si naše výrobky sami a vyzkoušejte jejich inspirativní design a šikovné funkce. S našimi výrobky se každá návštěva koupelny stává něčím výjimečným.

Dbáme na to, aby byly splněny požadavky našich zákazníků. Bez ohledu na to, jestli je pro vás důležitá čistota, praktičnost, pohodlí, optimalizace prostoru, design nebo univerzálnost, máme v nabídce ty správné produkty.

Najít showroom s výrobky Geberit