Vyšší standard čistotyv koupelně

Lepší koupelny, lepší život

Chytré výrobky, které se prakticky nezašpiní a snadno se čistí - pro ty, kteří chtějí snížit náročnost úklidu na minimum.

V ideálním případě by koupelna měla vždy vypadat, jako by byla právě čerstvě uklizená. Ale koho baví uklízet? Většina lidí nechce trávit svůj drahocenný čas čištěním toalet, umyvadel nebo sprchových koutů, ani se jim nechce otravovat s čištěním těžko přístupných rohů, zvláštních povrchů a nešikovně umístěných madel. Každému z nás se obrací žaludek při představě, že bychom měli vytahovat vlasy z odtoku nebo čistit záchodovou mísu kartáčem. I otisky prstů na lesklých površích jsou nepříjemné a obtížně se odstraňují. Proto vyvíjíme řešení, která zabraňují usazování nečistot a snižují potřebu čištění na minimum. Lepší koupelna, lepší život

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Užitečné informace a inteligentní funkce pro vaši čistotu