Zjednodušený přístupv koupelně

odtok sprchy ve stěně

Snadno přístupné řešení koupelen bez schůdků - pro ty, kteří chtějí univerzální design bez ohledu na svůj věk či specifické potřeby.

Bezbariérovost v domácnostech, zejména v koupelně, je neuvěřitelně důležitý koncept, který se vyplatí zahrnout do plánování. Vytvořit místnosti, které jsou vhodné pro každý věk, je výhodou pro každého - od dětí po lidí se zdravotním znevýhodněním. Koupelnový design s bezbariérovými prvky, které myslí na budoucnost, může být skvělým pomocníkem pro dlouhodobý pocit pohodlí. Nezáleží tedy na vašem věku, vždy je rozumné myslet na toto téma během celého procesu navrhování a plánování koupelny. Investice do nové koupelny by měla zahrnovat dlouhodobé rozhodnutí. Proto vyvíjíme řešení, které váš každodenní život dlouhodobě usnadní, abyste mohli těšit z neomezené mobility.

Lepší koupelny, lepší život

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Užitečné informace a chytré funkce pro lepší dostupnost