Bílá: Barva mnoha odstínů

Koupelna Geberit ONE s bílými keramickými spotřebiči a koupelnovým nábytkem (© Geberit)

Bílá barva se stala nedílnou součástí koupelny. Přestože dnes existuje široká škála barevného koupelnového nábytku a koupelnové keramiky, stále je zde prostor pro klasický vzhled. Přečtěte si zde o tipech a nápadech.

Závěr znalce

“Navrhnout dokonale sladěnou koupelnu, ve které jsou všechny prvky ve stejné bílé barvě, je obtížné,“ říká odborník na barvy a materiály Martin Rohrer ze společnosti Geberit. Doporučuje: “Nejlepší volbou je pořídit si keramické spotřebiče od jednoho výrobce nebo z jedné a téže koupelnové série, tak se vyhnete tomu, aby například umyvadlo a toaleta měly různé barvy. Kombinujte dřevěný nábytek nebo různobarevný nábytek s bílými keramickými spotřebiči. Pokud však chcete mít co nejvíce věcí v klasické bílé barvě, můžete pracovat s barevnými doplňky, jako jsou koupelnové textilie, které koupelně dodají více barev.“ To znamená, že zůstanete flexibilní, i když budete konfrontováni s novými trendy nebo změnami stylu.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky

Buďte s námi vždy v obraze

obrázky z příběhů Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost