Inovativní design sprchovacích WC

Co má společného sprchovací WC a design? Ačkoliv by se mohlo zdát, že zde mnoho společného nenajdeme, přesvědčíme vás o opaku. Pokud stále žijete v domnění, že sprchovací toaleta musí být robustní a nevzhledná, pak jste se ještě určitě nesetkali s moderními sprchovacími WC.

Toaleta v proměnách času

První sprchovací WC vynalezl koncem 50. let 20. století Švýcar Hans Maurer. Jeho “Closomat“ přinesl revoluci v oblasti hygieny, díky čemuž si Švýcaři začali zvykat na šetrnou očistu s pomocí vody. Closomat kladl důraz na funkčnost a technologii, bohužel na úkor designu.

Dnes jsou již ústupky v designu minulostí. Sprchovací WC je dnes synonymem komfortu, který je neodmyslitelně spjatý s moderními designovými koupelnami po celém světě. Sprchovací WC je vhodné pro jakoukoliv životní situaci a potřebu. Lze si vybrat komplexní řešení, stejně jako závěsné či stojící WC. K dispozici jsou také flexibilní možnosti vylepšení.

Kombinace technologie a designu

Geberit AquaClean Sela disponuje čistým a elegantním designem

Společným znakem všech produktů Geberit AquaClean je odolná koncepce výrobku a nadčasový design. Dnešní modely sprchovacích WC nabízí prvotřídní design i celou řadu nejmodernějších funkcí. Vodovodní a elektrické přípojky jsou zcela skryté, takže sprchovací WC neztrácí na své přitažlivosti.

WC Geberit AquaClean disponuje celou řadou inovativních funkcí, které si je možné vybrat, na základě vlastních preferencí. Patří mezi ně technologie splachování TurboFlush, vyhřívané sedátko, orientační světlo, osoušení teplým vzduchem, a jednotka pro odsávání zápachu. Čištění vodou je praktické a zcela automatické pomocí dálkového ovladače nebo prostřednictvím bezplatné aplikace.

Sprchovací WC slibuje nejen větší čistotu, ale také jedinečný komfort a pohodlí. Integrované moderní technologie čištění nijak nekomplikují. Je důležité zmínit, že sprchovací WC Geberit AquaClean nepůsobí dojmem, že by se jednalo o zdravotnické zařízení. Díky všem přednostem tak nemůže být divu, že se sprchovací WC těší čím dál větší oblibě napříč starým kontinentem.

Trojice atraktivních sprchovacích WC Geberit

Geberit AquaClean Mera se díky svému designu báječně hodí do každé koupelny.

Mera Comfort: AquaClean Mera Comfort na první pohled zaujme štíhlým a atraktivním vzhledem. Stejně jako u ostatních modelů sprchovacích WC je technologie na první pohled skrytá, avšak při používání okamžitě zřejmá. Součástí je orientační světlo, které se rozsvítí při vstupu do koupelny, ale také tichá technologie splachování TurboFlush. Sprchovací toaleta je vzadu a ve spodní části světle chromovaná. Odráží tak design koupelny, díky čemuž umožní sprchovacímu WC harmonicky splynout s okolím.

Sela: AquaClean Sela vás zaujme nejen svou čistou elegancí, ale i kvalitními materiály. Stejně jako Mera Comfort a Classic se dodává v barevném provedení alpská bílá a pochromovaná lesklá. Tento model sprchovacího WC nabízí mimořádně sofistikované funkce, jejichž ovládání je intuitivní. AquaClean Sela se hodí prakticky do každé koupelny, a to i díky svému prvotřídnímu designu.

Tuma Comfort: AquaClean Tuma Comfort se díky svým čistým liniím hodí prakticky do jakékoliv koupelny. Sprchovací WC se dodává ve čtyřech různých barevných variantách. V kombinaci s designovým panelem AquaClean nebo Geberit Monolith představuje ideální řešení pro nájemní byty nejen po vizuální, ale i po praktické stránce. Geberit Monolith lze totiž snadno odmontovat a nainstalovat v novém bydlení.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky

Zůstaňte s námi vždy v obraze

Čtyři tipy Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Která koupelna je tou pravou pro vás?

Co přesně potřebujete? Je pro vás důležitý prostor, čistota, nebo design? Máte zájem o výrobky přizpůsobené uživateli, nebo upřednostníte extra pohodlí, které nabízí například sprchovací WC Geberit AquaClean? Nebo upřednostňujete univerzální design? Ať už potřebujete cokoli, usnadníme vám vaši každodenní rutinu díky našim šikovným koupelnovým řešením.

Více prostoru
Vyšší standard čistoty
Funkčnější design
Větší pohodlí
Zjednodušený přístup
Větší praktičnost