Dobrý design může zkrátit čas úklidu až na polovinu

Majitelé budov se mohou už ve fázi návrhu rozhodnout, jestli se koupelna bude lehce uklízet. Pro koupelnu je důležité mít elegantní design, ale pro uživatele je čistota ještě důležitější.

dobře naplánovaná koupelna zkrátí čas úklidu na polovinu

Jednoduché plánování

V koupelnách se podle možností vyvarujte zbytečných rohů a záhybů. Potom se dá koupelna rychle a efektivn čistit. Predstěnové instalace jsou ideální, protože ukrají za stěnu všechny zažítení, které jsou klasickými lapačemi prachu, jako například potrubí, kabely, nádržky a různé konstrukce.

Čím méně spojů

Čím větší jsou dlaždice, tím lépe se čistí. A čím méně spár a spojů, tím meně míst na uchycení nečistot, moči a choroboplodných zárodků.

Svět bez okrajů

Usazeniny vodního kamene zdrsňují povrch keramiky toalety, což velmi stěžuje čištění. A co víc, vypadají nehygienicky a špína se na nich drží. Sanitární keramika se nejlépe čistí, když jsou povrchy jednoduché a souvislé. Moderní WC jsou navrhnuté tak, aby byli bez okrajů a umyvadla jsou k dispozici i bez přepadového otvoru.

Elegantně zavěšené na stěně

Když zavěsíte koupelnový nábytek a toaletu na předstěnu, pod nimi vznikne volný prostor, který se lehko čistí. Ideální vzdálenost mezi podlahou a spodní hranou toalety nebo nábytku je okolo 15 cm, protože poskytuje dostatečný prostor na vyčistění podlahy pod nimi.

Buďte s námi vždy v obraze

obrázky z příběhů Geberit

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a nepromeškejte žádné novinky, události ani tipy do koupelny. Dostávejte informace o nejnovějších produktech, důležitých datech a další zprávy o čistotě, optimalizaci prostoru, pohodlí, designu, uživatelské přívětivosti a bezbariérovosti v koupelně.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Koupelnové výrobky

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.