Geberit Comfortlight Světlo, které si oblíbíte - zaručeně

Zrcadlové skříňky Geberit ONE poskytují různé styly osvětlení, které dokonale odrážejí každodenní rutinu uživatelů koupelny: jasné, čisté a povzbuzující k nastartování dne, měkké a lichotivé před spaním, diskrétní a uklidňující v noci jako orientační světlo. Jednoduché ovládání znamená, že těžko byste hledali jednodušší nastavení osvětlení, které by ideálně vyhovovalo vašemu osobnímu biorytmu.

Intuitivně si zvolte vhodné osvětlení pro každou situaci

Automatické ovládání světla umožňuje plynulé stmívání a intuitivní ovládání: světlo je automaticky chladnější, když je světlo jasnější a teplejší, když se ztlumí. Tato kombinace barevné teploty a jasu je to, co činí Geberit ComfortLight jedinečným. Koncepce osvětlení nabízí čtyři naprogramované nálady osvětlení, které mohou být plynule tlumené, aby poskytly správné světlo pro každou potřebu:

Zrcadlové skříňky se čtyřmi inteligentními zdroji světla

Přirozené světlo, které neoslňuje

Čím je nový koncept osvětlení od společnosti Geberit jiný? ComfortLight je navržen tak, aby dokonale osvětlil zrcadlový obraz, umyvadlo a místnost se čtyřmi světelnými zdroji integrovanými do zrcadlové skříňky Geberit ONE. Skládá se z horního nebo nepřímého osvětlení místnosti, přímého zrcadlového světla, osvětlení vnitřku skříňky a výklenku a osvětlení umyvadla. Všechny světelné zdroje jsou v dokonalé harmonii v závislosti na zvolené náladě osvětlení.

Zrcadlová skříňka se čtyřmi zdroji světla
Klikni a získejte více informací
Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

Velice jednoduché a intuitivní ovládání pomocí nástěnného vypínače, tlačítka na zrcadlové skříňce nebo aplikace Geberit Home.

Aplikace Geberit Home umožňuje nastavení světla prostřednictvím chytrého telefonu. Možná jsou i časově řízená nastavení, například předprogramovat různé nálady osvětlení při zapnutí v závislosti na době dne a noci.

Zjistěte více o Geberit Home App

Jedno řešení - spousta možností

Nová zrcadlová skříňka Geberit ONE s ComfortLight je k dispozici v pěti různých velikostech, v eloxovaném hliníku nebo bílé barvě, s celoplošným zrcadlem nebo s výklenkem. Zrcadlové skříňky mohou být instalovány dvěma způsoby, buď pod omítku, kdy je téměř celá skříňka zapuštěna do zdi nebo klasicky na omítku.

Vaše přidaná hodnota Inspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.