Geberit DuoFreshJednotka na odsávání zápachu

Nežádoucí pachy v koupelně jsou častým problémem. Každý z nás má své cesty, jak se jich zbavit - od zapálení vonných tyčinek, přes použití osvěžovače vzduchu, po jednoduché otevření okna. Málokdy se pozastavíme a zamyslíme nad tím, jak velkou roli hrají pachy v našem běžném životě. Dokonce i nejslabší pach vyvolá reakci, což znamená, že náš mozek spojuje svěží vůně s příjemnými pocity.

Zatím co osvěžovače vzduchu dočasně pachy maskují a skrz otevřené okno vniká dovnitř studený vzduch, jednotka odsávání zápachu Geberit DuoFresh funguje bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jednotka na odsávání zápachu je výhodná v mnoha směrech. Vzduch se odsává přímo z keramické mísy a vrací se zpět do místnosti až po vyčištění ve voštinovém filtru. Jednotka DuoFresh se dá snadno nainstalovat do nádržky Geberit Sigma a kombinovat prakticky s téměř všemi tlačítky ze sortimentu Sigma.

Jednotka Geberit DuoFresh nejen odstraňuje nepříjemné pachy, ale nabízí celou řadu dalších inteligentních funkcí. Například volitelný integrovaný senzor detekuje, když se někdo k toaletě přiblíží a automaticky aktivuje spuštění odsávání. Sám se také po nějaké době vypne. Orientační LED podsvícení se v noci zapne a navede vás přímo k toaletě.

ovládací tlačítko splachování Geberit Sigma50

Dostatek čerstvého vzduchu s malým úsilím při instalaci

Chtěli jste si užít výhody WC bez zápachu, ale nechtěli jste se trápit s rozsáhlou rekonstrukcí? Nebo zrovna plánujete novou koupelnu? V obou případech je Geberit DuoFresh to správné řešení.

K ovládacím tlačítkům splachování

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky