Bílá: Barva mnoha odstínů

Koupelna Geberit ONE s bílými keramickými spotřebiči a koupelnovým nábytkem (© Geberit)

Bílá barva se stala nedílnou součástí koupelny. Přestože dnes existuje široká škála barevného koupelnového nábytku a koupelnové keramiky, stále je zde prostor pro klasický vzhled. Přečtěte si zde o tipech a nápadech.

Závěr znalce

“Navrhnout dokonale sladěnou koupelnu, ve které jsou všechny prvky ve stejné bílé barvě, je obtížné,“ říká odborník na barvy a materiály Martin Rohrer ze společnosti Geberit. Doporučuje: “Nejlepší volbou je pořídit si keramické spotřebiče od jednoho výrobce nebo z jedné a téže koupelnové série, tak se vyhnete tomu, aby například umyvadlo a toaleta měly různé barvy. Kombinujte dřevěný nábytek nebo různobarevný nábytek s bílými keramickými spotřebiči. Pokud však chcete mít co nejvíce věcí v klasické bílé barvě, můžete pracovat s barevnými doplňky, jako jsou koupelnové textilie, které koupelně dodají více barev.“ To znamená, že zůstanete flexibilní, i když budete konfrontováni s novými trendy nebo změnami stylu.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky s funkčním designem