Údržba vaší koupelny

Pokud se o své auto nebudete pravidelně starat, rychleji zrezaví nebo se porouchá. I v koupelně se vyplatí vše pravidelně udržovat - abyste z ní měli co největší požitek. Začíná to u čištění ploch, pokračuje přes čištění keramiky a kohoutků a nesmí se zapomínat ani na sprchový kanálek.

Sprcha

SPRCHA

Geberit CleanLine usnadňuje údržbu sprchy (© Geberit)

Pravidelné čištění je důležité pro stále pěkný vzhled vaší koupelny. Platí to i pro sprchovou vaničku, čištění jejího povrchu zajistí, že bude vypadat dobře, bez nevzhledných usazenin a vodního kamene. Čistící procesy, které vyžadují více času by se měly rovněž provádět pravidelně. Patří mezi ně čištění odtoku vody ze sprchy nebo čištění sprchového žlábku. Sifon lze snadno vyjmout a vyčistit, ale čas od času je třeba se zaměřit rovněž na odtok a kanálek. Zbytky mýdla a nečistot mohou totiž odtok ucpat.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.