Orientační světloukáže vám v noci cestu do koupelny a zpět

Mnoho lidí potřebuje v noci chodit na toaletu. Narážet do věcí ve tmě nebo se probrat z ospalosti rozsvícením světla není ideální. Ostré světlo může přerušit náš spánek narušením bilogických hodin těla snížením produkce melatoninu.

nenechte se v noci probrat ostrým světlem

Řešení

Nejlépe uděláte, pokud v noci necháte velké světlo zhasnuté a využijete noční osvětlení s funkcí stmívání. Zde přichází na řadu jemné orientační LED světlo integrované ve více výrobcích Geberit. Jemný světelný paprsek se aktivuje pomocí senzoru přiblížení.

Od systému odsávání zápachu Geberit DuoFresh, který je možné kombinovat s většinou tlačítek Sigma, až po sanitární modul Geberit Monolith Plus a sprchovací WC Geberit AquaClean Mera - všechny tři výrobky poskytují nejen jemné osvětlení, ale také zajišťují čerstvý vzduch v koupelně díky integrované technologii filtrace vzduchu přes voštinový filtr.

Vaše přidaná hodnotaInspirace a podpora při plánování cesty k nové koupelně

Nástroj pro inspiraci


Objevte nápady a funkce moderní koupelny a vyberte si, co se vám líbí a na čem vám záleží. Jen pár kroků stačí k sestavení prvků vaší vysněné koupelny.

3D plánovač koupelny


Naplánujte si koupelnu online pomocí našeho 3D plánovače a vyberte si z rozmanitých možností.

Kontaktujte nás


Potřebujete se na něco zeptat? Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a odešlete nám ho.

Newsletter


Náš newsletter vám poskytne zajímavé informace a praktické tipy, jak může vaše koupelna ulehčit a zpříjemnit váš každodenní život.

Koupelnové výrobky