Vychutnejte si skutečný designS Geberit AquaClean

Tak krásné, tak odolné, tak užitečné.

Sprchovací toalety Geberit jsou synonymem pro vysoce kvalitní materiály výrobků, ladné linie a plynulé přechody. Estetická a technická vytříbenost těchto mistrovských kousků je dílem návrháře Christopha Behlinga. „Když mě společnost Geberit požádala, abych navrhl „tu nejlepší toaletu na světě“, byl jsem nadšený,“ vzpomíná renomovaný průmyslový návrhář z Londýna.

Podle Behlingovy filozofie musí být designový výrobek funkčně dokonalý. Přečtěte si více o jeho cestě k dokonalosti.

Mera z bočního pohledu
Mera z čelního pohledu
Mera před oplachem a po oplachu

Christoph Behling, tvůrce luxusních hodinek, solárních lodí a výrobků Geberit, sdílí se společností Geberit vášeň pro nadčasovou dokonalost, kvalitu a udržitelnost.

Výrobky Geberit jsou více než jen trendy. Představují trvalou spolehlivost. Ve světě, kde výrobky rychle vycházejí z módy, Geberit přijímá nadčasovou estetiku a kvalitu – filozofii sdílenou samotným návrhářem: „Bylo by zločinem navrhovat toalety, které po pěti letech vyjdou z módy a musí se pak strhnout ze zdi, protože se už lidem nelíbí,“ věří. Právě toto myšlení vede k výrobkům navrženým tak, aby obstály ve zkoušce času.​

Revoluce v koupelně

Budoucnost koupelen je tady – a my ji pomáháme utvářet. Koupelna je ta místnost v domě, která se v průběhu následujících pár let nejvíce změní. Behling je o tom přesvědčen. Právě proto společnost Geberit sází na technické inovace a odborné znalosti v oblasti designu, aby se koupelna stala oázou modernity a komfortu. Tento holistický přístup ukazuje, jak výrobky, jako jsou sprchovací toalety Geberit AquaClean, přinášejí revoluci v oblasti hygieny, pohodlí a celkové atmosféry koupelny.

Vizionářské myšlenky Christopha Behlinga

Návrhář Christoph BehlingNávrhář par excellence

Rozhovor s Christophem Behlingem

Christoph Behling se narodil ve švýcarské Ženevě a vyrůstal v Německu. Svou vášeň projevil již v počátcích studia průmyslového designu na prestižní Akademii výtvarných umění ve Stuttgartu. Právě během svého působení ve Stuttgartu zahájil vývoj solárních člunů, čímž si vybudoval pevnou pozici tvůrce udržitelných výrobků.

V roce 2004 založil v Londýně Christoph Behling Design Studio a SolarLab Research & Design. V témže roce začal pracovat jako hlavní návrhář pro švýcarského specialistu na luxusní hodinky TAG Heuer.

Od roku 2006 navrhuje Christoph Behling také výrobky pro společnost Geberit. Dnes se Behling těší mezinárodnímu renomé jednoho z nejuznávanějších evropských průmyslových návrhářů a za svou práci získal řadu ocenění.

Přišel čas načerpat inspiraciKrásné koupelny s AquaClean