Sprchovací WC Geberit AquaClean Alba

Proč si vybratGeberit AquaClean?

Víme, o čem mluvíme

Geberit AquaClean je nesporný lídr na evropském trhu, co se týče sprchovacích toalet. Svou vynikající kvalitou a inovativními technologiemi neustále nastavuje nové standardy koupelen. Ze své centrály ve švýcarské Joně inspiruje firma Geberit zákazníky po celém světě.

GEBERIT AQUACLEAN NASTAVUJE NOVÉ STANDARDY

Zvolíte-li AquaClean, zvolíte kompletní balíček. Využijte výhod a zkušeností ze sektoru sprchovacích toalet, kde jde design ruku v ruce s funkčností v dokonalé harmonii. Pro dokonalý klid v duši se můžete se také spolehnout na naše dlouhodobé záruky, spolehlivý servis a udržitelnou produktovou strategii.

Udržitelně dobré4 důvody, proč zvolit Geberit AquaClean

Bezpečnostpro vaši pitnou vodu

Sprchovací toaleta Geberit AquaClean splňuje všechny relevantní evropské předpisy, včetně normy pro pitnou vodu EN 1717.

Geberit splňuje tuto normu pomocí integrovaného přívodu vody s ochranou proti zpětnému toku, což zajišťuje, že sprchovací toalety nemohou nikdy způsobit to, že by se nečistoty filtrovaly do sítě pitné vody.

Geberitpřebírá zodpovědnost

Zde v Geberitu bereme společenskou odpovědnost vážně. Tento svůj slib dodržujeme tím, že vyvíjíme pečlivě promyšlenou environmentální strategii, vytváříme trvanlivé výrobky, které šetří vodu po celou dobu svého životního cyklu, a plníme svůj závazek vůči společnosti.

Toto důsledné zaměření na udržitelnost se opravdu vyplácí – zjistěte více o tom, jak Geberit přispívá k udržitelnému sanitárnímu průmyslu.

Zjistěte více o naší strategii udržitelnosti