Kvalita bez kompromisů

Vzor švýcarské preciznosti

Geberit má dlouhou historii průkopnických inovací a doslova definoval průmysl sprchovacích toalet, jak ho známe. Své první sprchovací WC s pokročilými funkcemi uvedla společnost na trh už v roce 1978. V roce 2013 však dosáhla skutečně monumentálního průlomu na trhu představením modelu AquaClean Sela, kde je technologie sprchovacího WC plně integrována do keramiky. Po akvizici keramické skupiny Sanitec v roce 2015 rozšířila firma Geberit své schopnosti vyvíjet a vyrábět kompletní sprchovací toalety – včetně keramických komponentů. Od 70. let, kdy začala s výrobou sprchovacích toalet, firma postupně rozšiřuje své montážní linky ve svém sídle v Rapperswil-Jona ve Švýcarsku. Všechny sprchovací toalety Geberit se vyrábějí dle nejvyšších standardů kvality.

Podívejte se na video, kde se dozvíte více o výrobě modelu AquaClean Mera.

S vášní pro dokonalost

Sprchovací WC Geberit jsou výsledkem mnoha let výzkumu a vášnivého závazku vývoje výrobků. Pozoruhodné inovace zahrnují jedinečnou technologii sprchování WhirlSpray a efektivní technologii TurboFlush s optimalizovaným průtokem.

Technologie sprchování WhirlSpray

Vrcholem každé sprchovací toalety je sprchovací proud. Právě zde unikátní a patentovaná technologie sprchování WhirlSpray firmy Geberit pozvedá zážitek ze sprchování na novou úroveň. Jemná tryska důkladné očistí přesně tam, kde je to potřeba, ale je zároveň velmi šetrná k vaší pokožce. Je to díky dynamickému toku vzduchu, který obohacuje vodní proud.

Technologie TurboFlush

Splachování je kritickým aspektem každé toalety, a proto jsou všechny novější sprchovací toalety Geberit vybaveny technologií TurboFlush. Vše pochopíte, jakmile otevřete víko WC a spatříte inovativní vnitřní geometrii, která je jednak asymetrická a jednak zcela bez okraje. Právě tento design umožňuje výkonné, tiché a efektivní splachování. Usnadňuje také úklid a umožňuje vám šetřit vodou při každém spláchnutí.

Lidéza inovacemi

ARMIN GIERER, MANAŽER PRODUKTOVÉ ŘADY GEBERIT AQUACLEAN

S vášní vyvíjíme sprchovací toalety.

Rolf Weiss, vývojový inženýr pro průtokové inženýrství

Vývoj technologie sprchování WhirlSpray

Simon Bachmann, inženýr vývoje mechanických produktů

Od rýsovacího prkna až po komplexní technologii v rámci hotového výrobku.