Přívod vody a elektřiny na WC Myslíme na budoucnost

Pro zítřejší požadavky na pohodlí

Instalační prvek Geberit Duofix s připojením vody a elektřiny

Dnes je obyčejná, spolehlivá toaleta s úsporným splachováním dostačující. Je ale možné, že si za pár let bude majitel přát více pohodlí, např. odsávání zápachu nebo WC s integrovanou sprchou. A to bude ta chvíle, kdy s úlevou zjistí, že vše potřebné pro připojení tohoto zařízení – přívod vody a elektřiny – je na místě a on se tak vyhne nákladné rekonstrukci.

Připraveno pro sprchovací WC Geberit AquaClean

Geberit AquaClean Mera se síťovým připojením

Geberit upravil montážní prvky pro závěsná WC tak, aby byly připraveny na všechny eventuality, které se mohou u zákazníků v budoucnu objevit v souvislosti se změnou jejich životní situace a obecně zvyšujícími se nároky na pohodlí. Každý nový montážní prvek Geberit Duofix, Geberit Sanbloc nebo Geberit Kombifix je například připraven na pozdější instalaci toalety s integrovanou sprchou. Již z výroby jsou všechny prvky Geberit standardně vybaveny trubkovou chráničkou pro přívodní vodovodní potrubí a možností upevnění pro přívod elektřiny.

Připraveno pro odsávání zápachu

Toalety vybavené připojovací trubkou pro odsávání zápachu přímo z WC mísy jsou připraveny na budoucnost. Doporučujeme instalovat si již dnes montážní prvky pro závěsná WC s přípravou pro odsávání zápachu Geberit DuoFresh. Dodatečné náklady s tím spojené jsou zanedbatelné. S touto stavební přípravou lze jednotku odsávání zápachu snadno namontovat nejen během stavby, ale také kdykoliv v budoucnu.