Geberit BambiniKoupelny které baví

Hygienické prostory pro školky a školy

Děti si hrají na hrací a mycí ploše Geberit Bambini

Děti objevují svět hrou. Při zřizování hygienických zařízení pro děti, například ve školkách, střediscích péče o děti a školách, jsou hygiena, snadné čištění a bezpečnost nezbytnými faktory. Vybavení koupelny vhodné pro děti může podporovat hravý přístup k osobnímu zdraví a hygieně.

Koupelnová řada Geberit Bambini nabízí toalety pro děti, umyvadla pro děti a ostatní výrobky do prostor na mytí, které jsou speciálně přizpůsobeny potřebám batolat a dětí do 14 let. Barevná koncepce vytváří v sanitárních místnostech hravou, a přitom nadčasovou atmosféru. Díky snadno čistitelným produktům splňuje tato série také požadavky na péči a úklidový personál.

Geberit Bambini v kostce

Proč zvolit Geberit Bambini?

Dokonalá výška

Vybavení toalety a umývárny vhodné pro různé věkové skupiny

Zábavný faktor se vzdělávací hodnotou

Možnost experimentovat s funkcemi, jako je přehraditelné umyvadlo a skluzavky

Snadné čištění

Uzavřená Rimfree WC keramika nemá splachovací okraj

Bezproblémová montáž

Osvědčený montážní proces s montážními prvky a přípojkami Geberit

WC keramika vhodná pro dětipro školky a předškolní zařízení

WC keramika ve správné výšce a s vhodným vybavením je navržena tak, aby podporovala děti po celou dobu jejich učení se na toaletu. Keramické mísy Rimfree® bez splachovacího okraje jsou k dispozici ve třech různých výškách: 24, 30 a 35 cm.

Závěsné WC lze instalovat ve výšce 35 cm vhodné pro děti. To znamená, že podlaha pod WC se udržuje volná a snadno se čistí. Dvě podlahové toalety pro batolata a děti do předškolního věku se instalují v jedné rovině se stěnou. A co víc – povrch toalety lze vyčistit rychlým otřením díky uzavřenému designu toalety.

WC keramiku lze kombinovat s WC sedátkem s madly na víku nebo sedacím kruhem s uchopovacími lištami. Pro nejmenší sanitární keramiku je k dispozici kroužek na záchodové prkénko ve tvaru nočníku. Všechna naše toaletní sedátka se snadno čistí, jsou hygienická a ergonomicky navržená.

Hrací a mycí plochapro děti všech věkových kategorií

Hrací a mycí plocha Geberit Bambini

Děti si rády hrají s vodou! Speciální umyvadla vyrobená z tohoto všestranného, odolného materiálu s pevným povrchem probudí dětský zájem o vodu. Nízkopoložené umyvadlo vhodné pro děti s kulatými tvary usnadňuje výchovu malých dětí k čistotě a činí ji zábavnější.

Umyvadla pro děti lze instalovat ve výškách od 45 do 60 cm vhodných pro děti. Chytré detaily, jako je nízká instalační hloubka a bližší otvor pro baterii, usnadňují jejich použití. Mají také kohoutky v zábavných designech, které skutečně podněcují dětskou představivost. Jsou k dispozici v živých nebo neutrálních barvách, aby vyhovovaly prostředí v sanitárním prostoru.

Další výhody dětských umyvadel:

  • Zkrácené vyložení
  • Volitelná povrchová úprava ve čtyřech různých barevných variantách: bez ilustrace, oceánová modrá, lesní zeleň a karmínová červená
  • Sladěná umyvadlová baterie v designu vhodném pro děti

Funkce vhodné pro dětipro více zábavy v koupelně

Hrací a mycí plocha Geberit Bambini s umyvadlem

Podpořte objevování – podpořte pokusy a omyly – užijte si praktické učení: Hrací a mycí plocha série Geberit Bambini nabízí širokou škálu možností, jak si hrát s vodou. Do mycích žlabů jsou integrovány až tři úrovně, z nichž každá je vhodná a přístupná pro různé věkové skupiny. Tyto úrovně jsou prezentovány jako jemné vlny v hravém a plynulém designu.

V horní části hrací a mycí plochy je přehraditelné umyvadlo jako ideální místo pro aktivity s vodou, zatímco integrovaná skluzavka do nejnižšího umyvadla vyzývá děti ke hře a experimentování.

Právě tento hravý přístup dělá každodenní hygienu ještě zábavnější. Vlnový motiv vlastně slouží dvojímu účelu: nejenže symbolizuje funkčnost hrací a mycí plochy, ale také odráží bezmeznou představivost a kreativitu dětí.

Harmonické barevné schémapro dětská sanitární zařízení

V sanitárních místnostech pro jesle, školy a střediska péče o děti má smysl volit zábavné barvy, které jsou vhodné pro děti v této fázi vývoje. Barvy nejen pomáhají vytvářet příjemnou atmosféru, ale také zdůrazňují funkce – například pro děti je snazší rozlišit mezi velkým a malým splachovacím množstvím, pokud mají tlačítka různé barvy.

Aby bylo zajištěno, že celá sanitární instalace harmonizuje z hlediska barvy, lze splachovací tlačítka, toaletní sedátka, umyvadlové armatury a designové panely pro mycí žlaby hladce kombinovat v moderních, tónových barvách.

Aktuální výběr barev je moderní, nenápadný a nabízí četné možnosti kombinací.

Hrací a mycí plocha Geberit Bambini

Pokyny k čištění hrací a mycí plochy Geberit Bambini

Jakmile skončí veškeré hraní a objevování, je načase, aby hrací a mycí plocha vypadaly znovu čistě a uklizeně. Toalety, umyvadla, armatury a další výrobky Geberit Bambini byly navrženy tak, aby se snadno čistily a udržovaly s minimálním úsilím.

Pro každodenní úklid doporučujeme použít vodu a měkký hadřík. Odolné skvrny lze odstranit drsnou stranou plastové houby a jemným čisticím krémem.

Pokud jde o kohoutky, lze je čistit pomocí komerčně dostupných čisticích prostředků na armatury a ocelové části. I po intenzivním používání je dětská sanitární místnost v mžiku jako nový.

Sanitární místnosti vhodné pro dětinainstalované během okamžiku

Montážní krok na prvku Geberit Duofix pro sérii Bambini

Speciální prvek Geberit Duofix je k dispozici pro systém Geberit Bambini a lze jej použít k instalaci malých dětských toalet ve výškách 24 - 30 cm.

Splachovací tlačítko lze nastavit na výšku 78, 83 nebo 88 cm během montáže tak, aby děti mohly splachovat toaletu ve snadno přístupné výšce. Instalatéři mohou použít stupnici na rámu k určení vhodných výšek a pokračovat v instalaci jako obvykle.

Systém Geberit Bambini je navržen s ohledem na děti a jeho montáž je hračka.

Přehled inovačních funkcí

Sortiment Geberit BambiniÚdaje o produktu, rozměry a další

Děti si hrají v sanitární místnosti vybavené systémem Geberit Bambini

Technické informace, jako jsou data CAD, produktové listy a přesné rozměry, naleznete v našem katalogu výrobků. Objevte celou řadu Geberit Bambini.

Prohlédněte si katalog výrobků

Často kladené dotazyo designu sanitárních místností ve školkách a školách

Kde mohu zakoupit Geberit Bambini?

Geberit Bambini si můžete prohlédnout a zakoupit v místním specializovaném obchodním zastoupení nebo v některé předváděcí místnosti ve svém okolí. Naši partneři vám rádi pomohou.

Najít specializovaného prodejce

Objevte podobné produkty